Ambasadorem Tommy Hilfiger został olimpijczyk Conor Dwyer

09.04.2019 Ciekawostki

Conor Dwyer – mistrz olimpijski i mistrz świata w pływaniu stał się nowym ambasadorem Tommy Hilfiger. W swojej dyscyplinie jest jednym z najlepszych na świecie, a na współpracę z amerykańską marką zdecydował się nieprzypadkowo.

Każda kampania marki Tommy Hilfiger wywołuje spore poruszenie w świecie mody, marketingu i mediów społecznościowych. Nie inaczej jest w przypadku współpracy, którą gigant branży modowej nawiązał z mistrzem sportu Conorem Dwyerem. Amerykański mistrz olimpijski zdecydował się reprezentować rodzimą markę o globalnym znaczeniu.

Zegarek męski Tommy Hilfiger Gavin 1791468

Kup teraz

Conor Dwyer – urodzony zwycięzca

Conor Dwyer urodził się w mieście Evanston w stanie Illinois. Miłość do pływania zaszczepiła w młodym Conorze jego matka – Jeanne Dwyer, która w tym samym sporcie odnosiła niemałe sukcesy na poziomie uniwersyteckim, między innymi jako kapitan drużyny Uniwersytetu Stanu Florydy.

W tym samym stanie, choć na innej uczelni (Uniwersytecie Florydy), Conor Dwyer odniósł liczne sukcesy, reprezentując drużynę sportową Florida Gators. Przyglądając się jego osiągnięciom z tego okresu, nie dziwi fakt, że także po przejściu na zawodowstwo zdobył wiele trofeów. W 2010 roku zakwalifikował się do reprezentacji USA w pływaniu, z którą w kolejnym roku pojechał na mistrzostwa świata. Już od swojego debiutu stał się ważną częścią drużyny, co przełożyło się na rewelacyjne wyniki. Conor Dwyer zdobył łącznie siedemnaście medali, z czego aż dziewięć było złotych.

View this post on Instagram

S19 @tommyhilfiger #MakeItPossible #TommyPartner

A post shared by Conor Dwyer (@conorjdwyer) on

Idealny duet – Conor Dwyer i Tommy Hilfiger

Amerykańska marka i sportowiec o międzynarodowym formacie zdecydowali się na współpracę, na której skorzysta każda ze stron. Nikogo nie dziwi fakt, że Conor Dwyer postawił na markę, która swoim wzornictwem i jakością produktów podbiła serca miłośników mody na całym świecie. Poza odzieżą i obuwiem, Tommy Hilfiger odpowiada także za powstanie niesamowitych i wyjątkowo oryginalnych czasomierzy, takich jak poniższy model należący do kolekcji Luke. Zarówno kopertę, jak i bransoletę wykonano ze stali szlachetnej, którą pokryto złotą powłoką PVD. Warto wspomnieć, że jest to jeden z naszych bestsellerów.

Zegarek męski Tommy Hilfiger Luke 1791121

Kup teraz

Conor Dwyer mieszka w Los Angeles, gdzie poświęca się przygotowaniom do zawodów, a jego kolejnym celem ma być podium na igrzyskach olimpijskich w Tokio. Prywatnie spotyka się modelką Kelsey Merritt, która wzięła udział w Victoria’s Secret Fashion Show. Jego drugą pasją (zaraz po pływaniu) jest surfowanie, czym często chwali się na swoim instagramowym profilu. Tam też przedstawił filmik, w którym potwierdził współpracę pomiędzy nim a firmą Tommy Hilfiger.

View this post on Instagram

@TommyHilfiger #TommyPartner #MakeItPossible

A post shared by Conor Dwyer (@conorjdwyer) on

Tommy Hilfiger chętnie angażuje młode i ambitne gwiazdy, czego przykładem jest również niedawno zawiązana współpraca z wschodząca gwiazda kina – Zendayą, o której więcej dowiecie się z publikacji “Kampania Tommy Hilfiger 2019. Nową twarzą marki została aktorka Zendaya”.

Jeśli także chcecie stać się częścią świata mody Tommy Hilfiger, koniecznie zajrzyjcie do ich pełnej oferty w sklepie minuta.pl.