BOSS Grand Prix – trzy odsłony sportowej elegancji

11.02.2019 Modowe

Klasa, smak, a jednocześnie elegancki luz – to cechy mężczyzny XXI wieku. A trzeba pamiętać, że właśnie dodatki najczęściej nadają sznytu stylizacji i potrafią doskonale uzupełnić profesjonalny, jak i codzienny wizerunek. Zegarki BOSS Grand Prix idealnie spełniają te warunki.

Któż nie chciałby wyglądać jak James Bond lub jak nasz rodzimy Jarosław Bieniuk – zawsze na poziomie, w dobrze dopasowanym garniturze, z idealnie dobranymi dodatkami? Każdy, a mówi się, że tylko niektórzy mężczyźni mogą pozwolić sobie na sportową elegancję.

Zobaczmy, jak widzi to BOSS.

BOSS Grand Prix

Przed wami trzy wyjątkowe zegarki. Pierwsza propozycja – Hugo Boss Grand Prix 1513605 – to idealny dodatek dla mężczyzny, który śmiało patrzy w przyszłość. Precyzja, komfort i wydajność to kluczowe cechy tego modelu. Zainspirowany ręcznie szytymi rękawicami wyścigowymi, zegarek BOSS Grand Prix zachęca tych, którzy nie boją się prędkości, aby przekroczyli swoje granice i osiągnęli niezbadane szczyty. Dzięki tachymetrowi możliwe staje się obliczanie prędkości. Uzupełnieniem jest chronograf, którego wskazania zajdziecie w postaci interesujących pod względem designu subtarcz.

Zegarek męski Boss Grand Prix 1513605

Kup teraz

Elegancka tarcza posiada również wkomponowany datownik na godzinie 4. Na uwagę zasługują ciekawie wycięte wskazówki, które dodatkowo pokryto specjalną warstwą Luminous layer. Pozwala to na precyzyjny odczyt godziny bez względu na natężenie światła.

Ponadto, brązowy cyferblat wyposażono w nakładany indeks liniowy. Okrągła koperta ze stali szlachetnej, pokryta różowozłotym PVD i zamknięta mineralnym szkiełkiem, zawieszona jest na brązowym pasku z naturalnej skóry. Każdy z modeli z serii BOSS Grand Prix wyposażony jest w mechanizm kwarcowy.

Bardziej sportową odmianą tej serii jest BOSS Grand Prix 1513550.

Zegarek męski Boss Grand Prix 1513550

Kup teraz

Charakterystyczna kolorystyka i perforowany pasek zdradzają motoryzacyjne inspiracje. To model dla mężczyzny, który kocha wysmakowane dodatki. Również posiada mechanizm kwarcowy, ale jego design jest bardziej nowoczesny. Dodatkiem do czarnej, eleganckiej tarczy jest pierścień w kolorze rose gold i wysmakowane detale. Cyferblat wyposażono w nakładany indeks liniowy, datownik, przejrzyście zaprojektowane wskaźniki chronografu oraz 12 i 24 godzinnego czasu na osobnych tarczach.

Podobnie jak w przypadku poprzedniego modelu, BOSS Grand Prix 1513550 posiada kopertę ze stali pokrytą PVD i zamkniętą mineralnym szkłem.

Doskonałą propozycją dla eleganckiego i nowoczesnego mężczyzny może być również BOSS Grand Prix 1513474, który jest bliźniaczym modelem 1513550 z kilkoma subtelnymi różnicami.

Zegarek męski Boss Grand Prix 1513474

Kup teraz

To co łączy go z 1513550 to trzy liczniki nawiązuje do wyglądu deski rozdzielczej samochodu, a także tachymetr, który mierzy odległość w zależności od prędkości. Śmiała, 44-milimetrowa koperta ze stali nierdzewnej IP zapewnia niepowtarzalny wygląd, a okienko daty i logo BOSS uzupełniają tarczę. To co go wyróżnia, to monochromatyczny design oparty na matowej, głębokiej czerni, która świetnie współgra ze skórzanym perforowanym paskiem i niesamowicie prezentuje się na nadgarstku.

To tylko trzy pomysły BOSS na sportową elegancję, a marka ma ich zdecydowanie więcej, nie tylko w prezentowanej przez nas serii. Trzeba przyznać, że kolekcja BOSS Grand Prix dedykowana jest mężczyznom szukającym nowoczesnych zegarków o odważnym designie. Jeśli chcecie zobaczyć wszystkie propozycje BOSS, zapraszamy do sklepu minuta.pl.

Marka kolejny raz udowodniła, że zależy jej na zachowaniu wysokiej klasy, elegancji oraz funkcjonalności. Wszystkie trzy zegarki mogą być doskonałym dodatkiem do każdej stylizacji, dodając jej smaku i wyjątkowości.

W końcu BOSS to gwarancja dobrego stylu.