Ceramiczne zegarki od Anne Klein hipnotyzują głębią koloru

20.11.2019 Modowe

Panie pokochały zegarki ceramiczne za ich biżuteryjną elegancję. Czasomierze oprócz tego, że spełniają swoją podstawową funkcję, wyglądają na kobiecych nadgarstkach niezwykle efektownie. Poznajcie propozycje zegarków ceramicznych od Anne Klein.

Zegarki ceramiczne są nam znane już od ponad dziesięciu lat. Nie bez powodu producenci coraz częściej sięgają po ten ciekawy materiał, z którego powstają wyjątkowo stylowe zegarki. Jedną z marek, która postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce jest ceniona przez wiele kobiet Anne Klein. Dlaczego powinniśmy zwrócić uwagę na zegarki ceramiczne Anne Klein? Już śpieszymy z odpowiedzią, ale najpierw kilka słów o samym materiale.

Czym właściwie jest ceramika?

Wyobraźcie sobie, że na to pytanie próbowano sobie odpowiedzieć już w okresie paleolitu, bo właśnie w tym czasie zaczęto produkować pierwsze ceramiczne wyroby. Jednak w dzisiejszych czasach wiemy już, ceramika jest materiałem niemetalicznym i nieorganicznym, który poddaje się działaniu wysokiej temperatury, przez co jego struktura staje się bardziej twarda i wytrzymała. To między innymi dlatego ceramika zwróciła uwagę producentów zegarków, chcących zaoferować swoim klientom najlepszą jakość.

Specjalne metody pozwalają z delikatnej ceramiki stworzyć nie tylko paski zegarków, ale też jego koperty czy tarcze odporne na wszelkie zarysowania. Wiele marek decyduje się na stosowanie ceramiki nawet w modelach sportowych i diverach, ponieważ potrafi wytrzymać erozję chemiczną i jest anty-magnetyczna. Zegarki ceramiczne będą doskonałym wyborem dla pań, które chcą, aby ich czasomierz przetrwał próbę czasu i posłużył im na długie lata.

Zegarek damski Anne Klein AK-2388BLGB
Zegarek damski Anne Klein AK-2388BLGB

Nie tylko ze względu na wytrzymałość, branża zegarmistrzowska zainteresowała się produktami ceramicznymi. Marki, które stawiają na wysoką jakość wykonywanych produktów oraz na jak najlepszy efekt wizualny, często decydują się na elementy ceramiczne w swoich projektach, aby dodać im klasy i gracji.

Hipnotyzująca głębia zegarków ceramicznych Anne Klein

Ceramika jest materiałem gładkim, a co za tym idzie, doskonale wpisuje się w stylistykę nowoczesnego designu. Jeśli dobrze wypolerujemy nasz zegarek ceramiczny, on odpłaci się nam przepięknym i lśniącym połyskiem przez długi czas. Wystarczy spojrzeć na poniższy model zegarka damskiego Anne Klein, aby upewnić się, jak zjawiskowo prezentuje się lśniąca koperta z jej hipnotyzującą głębią koloru. W przypadku tego modelu, zarówno koperta, jak i pasek zostały wykonane z ceramiki. Całość jest bardzo minimalistyczna, a mineralne szkiełko skrywa tarczę z ozdobną cyrkonią na godzinie 12.

Zegarek damski Anne Klein AK-3158BKGB
Zegarek damski Anne Klein AK-3158BKGB

Walory estetyczne to nie wszystko za co możemy pochwalić zegarki ceramiczne Anne Klein. Przypomnijmy, że czasomierze tego typu cechuje niezwykła lekkość, co zachwalają sobie nasze klientki. Zegarki ceramiczne przez swoją niską wagę są na nadgarstku praktycznie niewyczuwalne, zwiększając w ten sposób swobodę i komfort użytkowania. Zwróćcie uwagę na poniższy model, który nie dość, że waży niewiele to za sprawą niewielkiego rozmiaru koperty będzie doskonałym wyborem dla pań o delikatnych i drobnych nadgarstkach. Biel ceramicznej koperty dodatkowo podkreśla elegancki styl tego czasomierza. Efekt końcowy robi ogromne wrażenie.

Zegarek damski Anne Klein AK-3164WTGB

Kup teraz

Wspomnieliśmy już o doskonałej trwałości zegarków ceramicznych, ich aspektach wizualnych oraz komforcie noszenia. Teraz przyszedł czas, aby napisać kilka słów o ich działaniu antyalergicznym. Okazuje się, że zegarki ceramiczne są szczególnie polecane alergikom, ponieważ są całkowicie obojętne dla naszego ciała. Producenci, aby zachować jak najlepszy wygląd czasomierza, rzadko decydują się na pokrycie ich dodatkowo metalami lub innymi powłokami. Z tego powodu, osoby wrażliwe na reakcje skórne z alergenami często sięgają po zegarki wykonane właśnie z ceramiki.

Zegarek damski Anne Klein AK-3158WTGB

Kup teraz

Patrząc na modele, które tutaj przedstawiliśmy, cieszymy się ogromnie, że branża zegarmistrzowska, w tym właśnie Anne Klein, kilka lat temu zainteresowała się produkcją zegarków ceramicznych. Urządzenia sygnowane logo marki, przez połączenie wyjątkowego materiału jakim jest ceramika, z doskonałym designem, tworzą kolekcje wyrafinowane i nad wymiar eleganckie. Jeśli szukacie czasomierza, który oprócz spełniania swoich podstawowych funkcji będzie również zdobił nadgarstek, jak najpiękniejsza biżuteria – zegarki Anne Klein zostały stworzone z myślą właśnie o was.

Zachęcamy do zapoznania się z pozostałym asortymentem Anne Klein. Znajdziecie tam wiele zegarków biżuteryjnych dla kobiet.