Zegarek męski Citizen Eco Drive Bluetooth BZ1006-82E – bestsellery minuta.pl

27.08.2018 Smartwatch

Citizen jest pionierem wprowadzania nowoczesnych technologii i chociaż bluetooth nie jest wielką nowością, to zegarek męski Citizen Eco Drive Bluetooth BZ1006-82E pokazuje, jak innowacyjne mogą być smart zegarki.

Trudno znaleźć mu konkurenta, który byłby tak naszpikowany nowoczesnymi rozwiązaniami. Mamy tu niemal wszystko, z czego słynie Citizen, a do tego w bardzo ciekawej estetyce, która nie przywodzi na myśl topornych smartwatchy. Właśnie z tej przyczyny od dawna jest jednym z naszych bestsellerów.

Niesłabnąca popularność Citizen Eco Drive Bluetooth BZ1006-82E

Trudno się jej dziwić, tym bardziej, że zegarek ten przez najbliższe lata będzie jednym z najbardziej nowoczesnych. Citizen zadbał o to, aby konkurencja nie miała do zaoferowania niczego na podobnym poziomie. Przede wszystkim wyróżniają go nie tylko funkcje smart, które za pośrednictwem bluetooth łączą go ze smartfonem, ale także sposób zasilania.

Zegarek męski Citizen Eco Drive Bluetooth BZ1006-82E

Kup teraz

To jeden z zegarków ładowanych za pomocą światła, więc wymiana baterii czy wiecznie rozładowujący się zegarek przestają być problemem. Jest samowystarczalny. Światło przenika przez tarczę oraz pierścień na styku koperty i zewnętrznej części tarczy. To sprawia, że akumulator ładuje się niesamowicie szybko, a jego żywotność pozwala na pracę czasomierza nawet do 6 miesięcy w pełnych ciemnościach.

Oprócz tego znajdziemy w nim chronograf, wieczny kalendarz, datownik, system powiadomień, które przychodzą w czasie rzeczywistym i alarm. Nie wolno zapomnieć o wodoszczelności, która sięga 10 ATM, co sprawia, że mamy do czynienia z naprawdę dobrym smartwatchem, w którym bez problemu można pływać.

Poniżej przedstawiamy alternatywną wersję w kolorze srebrnym – zegarek męski Citizen Eco Drive Bluetooth BZ1001-86E.

Zegarek męski Citizen Eco Drive Bluetooth BZ1001-86E

Kup teraz

Jeśli jesteście ciekawi, jak Citizen Eco Drive Bluetooth BZ1006-82E sprawdza się w codziennym użytkowaniu i chcecie poznać szczegóły dotyczące jego funkcji, zapraszamy do przeczytania jego recenzji.

Zapraszamy również do zapoznania się z pełną ofertą marki Citizen oraz przejrzenia innych modeli Citizen z funkcją bluetooth 🙂