Czy obchodzisz Dzień Chłopaka?

23.09.2022 Zegarki Prezenty

Choć nie wszyscy uznają to święto, to jednak dzień 30 września wielu kojarzy się z Dniem Chłopaka. Rzecz jasna szczególnie chłopakom, którzy tego dnia liczą na upominki. A my jak zawsze powiemy – zegarek to świetny pomysł na prezent.

Jeśli wierzysz w przesądy i myślisz, że dawanie zegarka w prezencie to coś strasznego, to uspokajamy – rozprawiliśmy się z tym mitem (a jeśli nie wierzysz, to przeczytaj artykuł “Dlaczego nie kupuje się zegarka na prezent?”). Zatem skoro już wiesz, że czasomierz to bezpieczny upominek, to spójrz na nasz przegląd męskich zegarków Delbana.

Przypominamy bowiem, że 30 września Twój chłopak, partner, kolega czy przyjaciel mają swój Dzień Chłopaka. Jeśli chcesz go czymś zaskoczyć i podarować coś wyjątkowego, coś, co będzie z nim każdego dnia, wybierz zegarek.

Zegarek męski Delbana Ancona

Zegarek męski Delbana Ancona 41702.360.6.031
Zegarek męski Delbana Ancona 41702.360.6.031

Zaczniemy niezwykle klasycznie, można powiedzieć nawet, że modelowo. Prosta forma zegarka Delbana Ancona powoduje, że jest to model niezwykle uniwersalny. Jak na prawdziwy szwajcarski zegarek przystało, wyróżnia go wyjątkowa jakość. Szafirowe szkło, które chroni tarczę, to gwarancja, że żadna rysa nie jest mu straszna.

Zegarek męski Delbana Fiorentino

Zegarek męski Delbana Fiorentino 41601.682.6.042
Zegarek męski Delbana Fiorentino 41601.682.6.042

Dalej jesteśmy w klimacie klasycznych zegarków męskich, choć w tym modelu Delbana Fiorentino jest nieco więcej oryginalnych rozwiązań. Po pierwsze, kolorystyka – zamiast tradycyjnej czerni lub srebra, mamy odważny granat. Dzięki temu model ten świetnie komponuje się z casualowymi jeansami. Po drugie, subtarcza – to na niej znajduje się niewielki sekundnik. Oryginalny i wyjątkowy upominek.

Zegarek męski Delbana Como

Zegarek męski Delbana Como 41801.694.6.061
Zegarek męski Delbana Como 41801.694.6.061

Kolejny pomysł na prezent dla chłopaka to Delbana Como. Szwajcarska tradycja zachowana jest w wyglądzie tarczy – prosty liniowy indeks, cienkie wskazówki, to znak, że mamy do czynienia z klasycznym czasomierzem. Jednak ten schemat przełamany jest nowoczesnym paskiem meshowym. Dzięki temu zabiegowi zegarek jest dużo bardziej casualowy i sprawdza się świetnie jako zegarek na co dzień.

Zegarek męski Delbana Manhattan

Zegarek męski Delbana Manhattan 44501.578.6.034
Zegarek męski Delbana Manhattan 44501.578.6.034

A jeśli prezent na Dzień Chłopaka ma być na luzie, to świetnie sprawdzi się sportowa Delbana Manhattan. Zarówno tarcza, jak i pasek mogą kojarzyć się z dynamicznym autem wyścigowym. Dlatego jeśli Twój chłopak to fan motoryzacji, ten czasomierz będzie strzałem w dziesiątkę.

Nie ma co zwlekać, wystarczy zajrzeć na stronę sklepu Minuta.pl. U nas znajdziesz zegarki klasyczne, eleganckie, sportowe, modowe, casualowe – czego tylko dusza zapragnie. Sprawdź i się przekonaj.