Harpagan Ekstremalny Rajd na Orientację wspierany przez markę Invicta Watch

31.10.2018 Ciekawostki

W październiku odbyła się wyjątkowa sportowa impreza – Ekstremalny Rajd na Orientację, którą wsparła marka Invicta Watch. To jedno z najważniejszych i największych wydarzeń tego typu w Polsce.

W dniach 19-20 października 2018 roku w okolicach Kwidzyna i w samym mieście odbyły się największe polskie zawody w biegu na orientację, podczas którego, jak co roku, sponsorem była marka Invicta Watch.

Tyle wiemy o sobie, na ile nas sprawdzono

To motto przewodzi całemu wydarzeniu i nie sposób nie zauważyć, że faktycznie jest to jeden z najlepiej przygotowanych biegów w Polsce. Harpagan Ekstremalny Rajd na Orientację obejmował 4 trasy rowerowe, z których najdłuższa miała 200 km; 4 trasy piesze, z których najbardziej imponująca jest ta wynosząca 100 km oraz jedną mieszaną, którą można było pokazać w proporcjach 50 km pieszo i 100 km rowerem, ale w nie dłuższym czasie niż 18 godzin.

Invicta Watch podczas biegu na orientację

Zadaniem uczestników było pokonanie tras z uwzględnieniem punktów kontrolnych zaznaczonych na mapie, w określonych przedziałach czasowych. Ci, którzy wykonali to bezbłędnie, stawali na podium. Jest czego zazdrościć, bo wymagało to nie tylko orientacji w terenie, ale też sporej wytrzymałości. Wszystkiemu przyświecała idea sportu rodzinnego, w którą chętnie angażuje się marka Invicta Watch. W tej edycji zanotowano rekordowe uczestnictwo 1572 zawodników.

Zegarek męski Invicta Pro Driver 9403

Kup teraz

To już kolejny rok patronatu

Harpagan Ekstremalny Rajd na Orientację po raz kolejny mógł poszczycić się obecnością marki Invicta Watch, która jest ich oficjalnym timekeeperem. Dodatkowo, na zakończeniu wydarzenia zostały rozlosowane vouchery na produkty Invicta Watch. Marka znana jest miłośnikom zegarków przez jej długie korzenie i szwajcarski rodowód, ale też ze względu na przystępne ceny. Od 1837 roku realizują zamysł produkowania dobrych zegarków nie tylko dla zamożnych.

Zegarek męski Invicta I-Force 1512

Kup teraz

Zdobyła wiele nagród, w tym słynną już Red Dot Award in Product Design za swój model Subaqua NOMA V. Nagroda przyznawana jest innowacyjnym i designerskim produktom, które wyróżniają się na tle konkurencji. Niektóre z jej modeli odwiedziły również stratosferę, podczas projektu Invicta Edge of Space Watch Project. Potwierdziły tym samym swoją wytrzymałość na duże różnice ciśnień, temperatury czy promieniowania, więc stały się doskonałą propozycją dla sportowców. nie powinno nikogo dziwić, że Invicta Watch uczestniczy w imprezach o charakterze sportowym.

Uczestnikom Harpaganu gratulujemy odwagi, siły i zdolności pokonywania własnych ograniczeń i życzymy kolejnych sukcesów w sportowych zmaganiach.

Zapraszamy do zapoznania się z marką Invicta i jej propozycjami w sklepie minuta.pl