G-Shock mówi wyróżnij się!

03.02.2023 Zegarki

Gdy dookoła każdy nosi te same ciuchy, słucha takiej samej muzyki, komunikuje się w taki samy sposób, Ty wyróżnij się! Bądź silny i zdecydowany, zmień swoje oblicze i pokaż, że detale mają znaczenie.

Zmienia się świat, zmieniają się ludzie, zmieniają się trendy i mody. Jedno jest tylko niezmienne – potrzeba wyrażenia siebie. Życie w grupie jest ważne, wspólne wyjścia na miasto, granie w planszówki czy oglądanie seriali to istotny element społecznego życia. A jednak podskórnie wiesz, że w tym tłumie trzeba się wyróżnić, trzeba być sobą. Bo tylko w ten sposób wzbudzisz emocje, ciekawość, zainteresowanie.

Detal ma znaczenie

Mała rzecz potrafi czynić cuda. Przekonaj się i wyróżnij się w tłumie. Marka G-Shock przygotowała zegarki, dzięki którym pokażesz, kim jesteś i kim chcesz być.

Zegarek męski Casio G-Shock Original GA-2100-1A3ER
Zegarek męski Casio G-Shock Original GA-2100-1A3ER

Zegarki G-Shock Original GA-2100 są multifunkcjonalne jak Ty.

Z nimi możesz biegać, pływać, jeździć na rolkach – po prostu żyć pełnią życia i spędzać czas tak, jak lubisz. Obudowa z żywicy oraz włókna węglowego pozwala na naprawdę dużo. Wyjazd nad jezioro, by popływać łódką? Koncert gwiazdy na stadionie? A może weekendowa wycieczka do Pragi lub Mediolanu? Ten G-Shock stanie się Twoim nieodłącznym kompanem w takich przygodach. Jedyny kłopot możesz mieć z tym, który kolor wybrać. Jakim detalem chcesz się wyróżnić?

Zegarek męski Casio G-Shock Original GA-2100-1A4ER
Zegarek męski Casio G-Shock Original GA-2100-1A4ER

Zmień swoje oblicze

Płyniesz z prądem czy pod prąd? Chcesz ciągle być „taki sam”, „taki jak inni”, czy może szukasz okazji, by coś zrobić? Tylko co! Zmień siebie z G-Shock Original GA-B2100C.

Zegarek męski Casio G-Shock Original Bluetooth GA-B2100C-9AER
Zegarek męski Casio G-Shock Original Bluetooth GA-B2100C-9AER

To ultra nowoczesne rozwiązania, na które możesz sobie pozwolić. Komunikacja Bluetooth i łączność z telefonem to jedno, ale czerpanie energii ze słońca to prawdziwy naprzód. Bądź eco friendly, bądź nowoczesny i pokaż swoją prawdziwą naturę!

Zegarek męski Casio G-Shock Original Bluetooth GA-B2100-1AER
Zegarek męski Casio G-Shock Original Bluetooth GA-B2100-1AER

Bądź silny i zdecydowany

Sukces wymaga siły i determinacji, woli walki i wiary w siebie. Wygrywają tylko najlepsi. Dzisiaj nie ma już czasu na półśrodki, trzeba być gotowym na nowe wyzwania. Z drugiej strony liczy się także work-life balance, by w tej gonitwie świata po prostu nie zwariować, by pomimo wszystkiego i wszystkich wciąż być sobą.

Zegarek męski Casio G-Shock Original GM-2100-1AER
Zegarek męski Casio G-Shock Original GM-2100-1AER

Balans to idealne słowo dla modeli G-Shock Original GM-2100. Z jednej strony są naszpikowane technologią, dzięki której codzienne życie jest łatwiejsze. Automatyczny kalendarz, timer’y czy tarcza z podświetleniem Double LED to tylko przykład tego, jak zegarek może pomagać każdego dnia.
Z drugiej strony GM-2100 to stalowa koperta czy system antywstrząsowy – docenisz to, gdy ze znajomymi wybierzesz się na offroad’ową jazdę na rowerze latem albo snowboardowe szaleństwo zimą.

Zegarek męski Casio G-Shock Original GM-2100G-1A9ER
Zegarek męski Casio G-Shock Original GM-2100G-1A9ER

Marka G-Shock jest dla tych, którzy NIGDY SIĘ NIE PODDAJĄ, którzy wiedzą, co to znaczy WYRÓŻNIĆ SIĘ i pomimo wszystkiego BYĆ SOBĄ.

G-Shock mówi BUILT DIFFERENT!