Inne niż wszystkie – 5 kolorowych zegarków dla kobiet

31.01.2018 Zakupy

Klientki, które decydują się na zakup zegarka, bardzo uważnie przyglądają się jego estetyce. Wybierają takie, które będą na tyle uniwersalne, że dopasują się do różnych stylizacji lub takie, które zaskoczą otoczenie.

W artykule Jak wybrać dobry damski zegarek? Poradnik zakupowy dla kobiet zwróciliśmy uwagę na kluczowe elementy, które powinny decydować przy wyborze doskonałego zegarka dla kobiety, ale nie dość mocno podkreśliliśmy, jak istotny może być sam design.


Z uwagą obserwujemy, że w obrębie zainteresowań naszych klientek często są klasyczne i eleganckie czasomierze, ale wiemy też, że nie każda z pań wpisuje się w taką stylistykę, więc tym razem pokażemy zegarki dla kobiet, w których kluczową rolę odgrywa kolor.

Przegląd kolorowych zegarków damskich

Prym w produkcji kolorowych zegarków wiedzie Ice-Watch, który wybiera zdecydowane i bardzo kontrastujące barwy. Doskonałym przykładem takiego zegarka będzie Ice-Watch Ice Duo 001488. Producent oferuje ten model również w innych zaskakujących i intensywnych kolorach np. limonkowym, czerwonym, granatowym, różowym i kilku innych.

Warto podkreślić, że zegarek ten jest jednym z naszych bestsellerów. Klientki decydują się na niego ze względu na dużą wytrzymałość, wodoszczelność sięgającą 10ATM i bardzo futurystyczną formę. Dedykowany jest paniom, które mają w sobie naturalną radość i zamiłowanie do aktywnego trybu życia.

Pozostając przy Ice-Watch, warto poznać inny model tego producenta. Mowa o zegarku damskim Ice-Watch Ice Glam Forest 001055. Mniej futurystyczny od Ice Duo, ale pozostający w podobnej stylistyce. W tym przypadku zaskoczeniem będzie połączenie granatu i złota, które nie zdarza się zbyt często w branży zegarkowej.

Należy zwrócić uwagę na wysoką jakość wykonania tego zegarka. Jest bardzo miły w dotyku, komfortowy w noszeniu i dość uniwersalny, więc z pewnością sprawdzi się w wielu outfitach. Szczególne upodobanie znajdą w nim te kobiety, które lubią widoczne i intrygujące dodatki.

Cosio zaproponowało sportowy zegarek o ciekawej kolorystyce, w której wykorzystano wzór jeansowej tkaniny. Zegarek damski Casio Baby-G BA-110DC-2A2ER to model dla zdecydowanych, pewnych siebie i aktywnych kobiet.

Za wyborem tego czasomierza przemawia jego ogromna wytrzymałość na wszelkiego typu uszkodzenia i upadki oraz bogate funkcje. Baby-G to zegarki dla kobiet nastawionych na ekstremalne treningi, nic więc dziwnego, że mają być równie ekstremalne, jak i one.

Warto zapoznać się z innymi projektami Casio, bo jedną z wielu zalet tego producenta jest jaskrawa i odważna kolorystyka.

Kolor nie jest domeną tylko sportowych zegarków, ponieważ znajdzie się kilka ciekawych egzemplarzy także wśród tych lifestylowych i modowych. Jednym z nich będzie zegarek damski Timex Easy Rider T2N790 o bardzo gustownym designie. Chociaż dominującym kolorem jest czerń, nie można odmówić mu wielobarwności.

Czytelny, prosty, wyważony i… lekko szalony. Spodoba się kobietom, które nie lubią krzykliwych zegarków, ale zdecydowanie nie chcą podążać z bezpiecznym nurtem. Zachwyca formą, która znajdzie zastosowanie w codziennych stylizacjach.

Czas na kolejny z bestsellerów, ale taki, w którym gra kolorem odbywa się przy udziale paska. Zegarek damski Daniel Wellington Classic Southampton Lady 0506DW zachwyca bardzo prostą, jasną i klasyczną kopertą, ale kluczem jego odbioru jest nylonowy pasek.

Minimalna i stylowa koperta z łatwo demontowanym paskiem to również szansa na szybką zmianę i przeobrażenie zegarka z casualowej formy na bardziej elegancką i wieczorową. W ofercie posiadamy paski Daniel Wellington dedykowane pod ten model.

Zegarek spodoba się miłośniczce klasycznego stylu i prostej elegancji, a zestawienie różu, bieli i granatu, sprawi że nie przejdzie niezauważona.

Podsumowanie

Przedstawiliśmy zegarki dla kobiet, w których jednym z najważniejszych elementów odpowiadających za ich design jest barwa. Mamy nadzieję, że nasze zestawienie zainspiruje część z was i polubicie zegarki inne niż wszystkie 😀

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i życzymy udanych zakupów.