Junghans Meister Damen Automatic dla kobiet – najlepsze mechanizmy i ekskluzywne materiały

20.02.2019 Nowości

Junghans to niemiecka marka słynąca ze znakomitych projektów zegarków, w których na pierwszym miejscu stawiana jest jakość i niesamowity design. Tym razem przedstawiła czasomierze dla kobiet – Junghans Meister Damen Automatic.

Ten rok zaczyna się od ważnej premiery. Marka po raz pierwszy przedstawia swoją nową serię Junghans Meister Damen Automatic dedykowaną wyłącznie kobietom. Modele łączy wspólny design i niezwykła estetyka, tak charakterystyczna dla firmy Junghans.

Meister to kolekcja, którą reprezentuje cała gama zegarków – w większości modeli męskich. Ich projekty opierają się na harmonijnej i zrównoważonej koncepcji, w której główną rolę gra funkcjonalność i czystość formy. Każdy z zegarków został dodatkowo wyposażony w mechanizm, który jest jednym z najlepszych dzieł marki od lat 30. ubiegłego wieku.

W latach 50. producent zdecydował się na zmniejszenie wielkości kopert, przy jednoczesnym pozostawieniu unikatowego mechanizmu. Powstały czasomierze, które wyróżniały się smukłymi liniami i kreatywnymi pomysłami na design. Wtedy określilibyśmy je filigranowymi, dziś to idealne propozycje dla kobiet szukających automatycznych zegarków w eleganckiej formie.

Zegarek damski Junghans Meister Damen Automatic 027.4846.00

Kup teraz

Junghans Meister Damen Automatic dla kobiet

Każdy z modeli został wyposażony w najbardziej precyzyjny niemiecki mechanizm automatyczny J840.1 z 38-godzinną rezerwą chodu i szybką zmianą daty. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat zalet czasomierzy automatycznych, zajrzyjcie do naszej publikacji “Jaka jest różnica pomiędzy naciągiem automatycznym a manualnym? Który z mechanizmów jest lepszy?”.

Jednocześnie J840.1 stanowi doskonały przykład mechanizmu, który zachwyca swoją konstrukcją i estetyką – platerowanie rodem, wahnik ze szlifem paskowym i grawerowanym logo, diamentowy szlif na obudowie sprężyny spiralnej, mechanizmie kół i mostku balansu oraz niebieszczone śruby. Możecie napawać się jego pięknem, dzięki deklowi ze szkła mineralnego, który odsłania hipnotyzujące wnętrze.

Junghans Meister Damen Automatic

Tarcze zegarków odpowiadają stylistyce Junghans – króluje w nich minimalizm i funkcjonalność, co można dostrzec na pierwszy rzut oka. Zachwycają obłym kształtem, harmonijnym układem i dyskretnymi datownikami, a ich jedynymi zdobieniami zdają się być wskazówki Dauphine z diamentowym szlifem. Wyjątkiem jest model 027/4847.00, którego tarczę uzupełniono 16 diamentami.

W każdym z czasomierzy, kopertę ze stali szlachetnej wieńczy wypukłe, szafirowe szkiełko o dużej odporności na zarysowania. Trzeba podkreślić, że wykonanie takiego szkła to najwyższy rzemieślniczy kunszt, ponieważ materiał ten zalicza się do najtwardszych i najtrudniejszych w obróbce. Dodatkowo szkło pokryto powłoką przeciwodblaskową i powłoką Hardcoating.

Trzeba przyznać, że zastosowanie tego typu szkła zapewnia wysokie wrażenia estetyczne.

Zegarek damski Junghans Meister Damen Automatic 027.7845.00

Kup teraz

Prezentowane modele idealnie oddają filozofię marki, która sięgnęła po najlepsze techniczne i estetyczne osiągnięcia swoich zegarmistrzów, ubierając każdy z modeli w eleganckie linie i luksusowe materiały.

Luksusowe materiały zegarków Junghans Meister Damen Automatic

Zegarki Junghans Meister Damen Automatic to produkty prestiżowe i wysoko oceniane pod każdym względem. Począwszy od pięknych i precyzyjnych mechanizmów, przez znakomity projekt, aż do szafirowych szkieł, które dedykowane są ekskluzywnym zegarkom, ale to nie wszystko, co marka ma do zaoferowania.

Każdy z modeli został stworzony z wysokiej jakości stali, natomiast w dwóch modelach osadzono 60 diamentów (027/4847.00 i 027/4844.00), które otaczają koperty.

Zegarek damski Junghans Meister Damen Automatic 027.4847.00

Kup teraz

Uwagę zwracają również unikatowe paski z egzotycznych skór, które wyróżniają tę kolekcję spośród innych propozycji marki dla kobiet. W modelach 027/4844.00 i 027/4646.00 zastosowano paski ze skóry jaszczurki, w modelu 027/4847.00 pasek ze skóry pytona, natomiast zegarek Junghans Meister Damen Automatic 027/7845.00 zawieszono na pasku ze skóry aligatora.

Ekskluzywne materiały podkreślają wyjątkowość kolekcji i stawiają ją na szczycie luksusowych zegarków dla kobiet. Jednocześnie wydobywają ich elegancję i wdzięk. Wystarczy spojrzeć na modele z tej serii, aby dostrzec ich unikatowe piękno i precyzję wykonania.

Zegarek damski Junghans Meister Damen Automatic 027.4844.00

Kup teraz

Junghans Meister Damen Automatic dedykowane są kobietom, które mają wysokie oczekiwania wobec czasomierzy, zarówno pod względem zastosowanych mechanizmów, jak i designu. Wyjątkowość przedstawionych zegarków zdradza każdy szczegół projektu, w tym zrównoważone proporcje, harmonijna kompozycja i eleganckie łuki, które nadają im zmysłowej łagodności.

Kolekcja Junghans Meister Damen Automatic jest hołdem złożonym tradycjom marki i technologicznym osiągnięciom najlepszych zegarmistrzów. Projekty urzekają ponadczasową stylistyką, a jednocześnie podkreślają osobowość i indywidualizm właścicielki.

Ta premiera spełnia oczekiwania miłośniczek znakomitego rzemiosła i atrakcyjnych, luksusowych zegarków. Jeśli chcecie zobaczyć inne damskie zegarki Junghans, zajrzyjcie do sklepu minuta.pl.