Zegarki Epos – marki, które musisz znać

Pasjonaci, którzy interesują się szwajcarskimi markami zegarków są w stanie bez problemu wymienić najważniejsze z nich, a Epos na pewno znajdzie się w czołówce. Jest jedną z najbardziej znanych firm związanych z Doliną Zegarków w Szwajcarii i reprezentuje sobą to, co najbardziej charakterystyczne dla tego regionu. Zobaczcie, jak Epos wkroczył do branży zegarkowej i co oferuje w XXI wieku.

Czytaj dalej

5 zegarków dla miłośników białego puchu, czyli jaki zegarek zabrać na narty

Tradycyjnie sezon narciarski i snowboardowy zaczyna się w połowie grudnia każdego roku. Polskie stoki w tym czasie już są zaśnieżone i gotowe na przyjęcie tysięcy turystów, którzy chcą skorzystać z dobrodziejstw zimowej aury. Podpowiemy, jaki zegarek sprawdzi się w trakcie tych szaleństw, który będzie najbardziej odporny na wilgoć i niskie temperatury, a który pomoże wam mierzyć trasy i spalone kalorie.

Czytaj dalej

Zegarki Fossil – marki, które musisz znać

Doskonałe zegarki w kategorii fashion powinny spełniać dwa podstawowe założenia: mają być modne i atrakcyjne wizualnie. Ale są firmy, które zrobiły krok dalej i uzyskały bardzo wysoki poziom nie tylko pod względem estetyki produktu, ale również proponując doskonałą jakość i taką cenę. W ich gronie znalazła się marka Fossil, której zegarki są jednymi z najbardziej pożądanych dodatków dla miłośników stylu vintage.

Czytaj dalej