Kanał o zegarkach na YouTube? To wcale nie musi być oznaka szaleństwa

23.02.2018 Ciekawostki

Nie trzeba być pasjonatem ani kolekcjonerem zegarków, aby ciągle poszerzać swoją wiedzę na ich temat. O zegarkach można pisać. Jednak dużo lepiej je oglądać, a jeszcze lepiej śledzić filmy, które opowiadają nam o ich historii i produkcji.

Świat czasomierzy jest fascynujący i pełen niezaprzeczalnego uroku.

Dotychczas w formie video mogliśmy obejrzeć recenzje niektórych zegarków i kilka poradników. Nic wartego uwagi. Dopiero od jakiegoś czasu Krzysiek Humeniuk zmienia ten obraz wraz ze swoim youtube’owym kanałem, na którym opowiada o ciekawostkach i historiach związanych z zegarkami.

Po co robić kanał o zegarkach?

TikTalk zrodził się z głębokiej fascynacji zegarkami, która swój początek miała w dzieciństwie autora i pozostała z nim na długie lata, aż w końcu zmieniła się w serię filmów, w których Krzysiek przybliża oglądającym swoją zegarkową pasję.

Autor filmów od 2012 roku prowadzi lifestylowego bloga Więcej Luzu. Głównymi tematami są zegarki, alkohole i gadżety, ale w 2016 roku dodał do swojej blogerskiej działalności również kanał TikTalk, który skupia się tylko i wyłącznie na zegarkach.

Jest to kanał edukacyjny w całości poświęcony zegarkom i tematom, które się z nimi wiążą. Dowiesz się tu wszystkiego, co wypada wiedzieć o zegarkach – od ich historii, przez rodzaje, budowę i marki, którym warto zaufać oraz wiele więcej.

Pierwszy film wprowadza w tematykę i cele, jakie chce realizować w trakcie kręcenia tych materiałów.

W kolejnych filmikach poznamy zdanie autora na temat różnych zagadnień związanych z branżą zegarkową – ocenę poszczególnych producentów, recenzje zegarków, poradniki i pomysły na prezenty, a także… bardzo surową ocenę tekstów pisanych na zlecenie dla Allegro, z którego wyciągnąć można tylko jeden wniosek – ufajcie specjalistom i profesjonalnym sklepom z zegarkami, bo można naprawdę mocno się zdziwić.

Zachęcamy do zobaczenia tego filmiku.

Dlaczego w ogóle wspominamy o innym blogu na naszym blogu?!

Bo widzimy w tym pasję, a ona jest dla nas najważniejsza. Piszemy dla was artykuły o historii zegarmistrzostwa, przybliżamy magiczny świat czasomierzy i wskazujemy, które zegarki są dobrym wyborem dla poszczególnych grup klientów. Często wspominamy o też o zakupowych błędach i łowimy ciekawostki z branży zegarkowej.

Dlatego pojawienie się takiego video bloga jest dla nas kolejną dobrą formą popularyzacji wiedzy o zegarkach i takie newsy też chcielibyśmy wam przekazywać. Tym bardziej, że filmy TikTalk są bardzo ciekawym materiałem, w którym autor profesjonalnie, ale w przystępny sposób mówi o niuansach branży.

W związku z tym, mając na uwadze dobro wszystkich miłośników zegarków zachęcamy do oglądania kanału TikTalk na Youtube.