Karnawałowe stylizacje – zobaczcie propozycje od marki Sekonda

21.01.2019 Nowości

Karnawał już się rozpoczął, więc jeśli jesteście nastawieni na naprawdę intensywną zabawę przez kolejne tygodnie, musicie się dobrze do niej przygotować. Karnawałowe stylizacje to czas na blask kryształów i intensywną kolorystykę. Zobaczcie, jakie propozycje ma Sekonda.

Dziś jeden z najbardziej depresyjnych dni w roku – Blue Monday, więc aby poprawić wam i sobie nastrój, zdecydowaliśmy się opowiedzieć wam kilka słów o karnawale. Nic tak nie poprawia nastroju, jak myśl, że czeka nas kilka tygodni dobrej zabawy, tematycznych imprez i spotkań z przyjaciółmi. Początek roku to również świetna okazja do przejrzenia nowości zegarkowych, tym bardziej, że karnawałowe stylizacje mają swoje wymagania.

Jak co roku, karnawał rozpoczął się 6 stycznia, a jego zakończenie przypada zwyczajowo w okresie Popielcowej Środy, która w tym roku wypada 6 marca. Karnawał to także zapowiedź zbliżającej się wiosny i złapanie oddechu po zimie.

Zegarek damski Sekonda Gift Set 2533.00

Kup teraz

Początki zabaw karnawałowych sięgają starożytności i związane były z kultem płodności, Miały przegnać martwy okres zbiorów, przekupić bóstwa i zapewnić dobrobyt na kolejny sezon. Zabawa karnawałowa związana była z tańcem, doskonałym jedzeniem, a nawet przebieraniem się w kolorowe i bogato zdobione stroje. W tym okresie powaga i dobre obyczaje nie obowiązywały.

Karnawał – połysk kryształów

Najbardziej znany karnawał to ten, który rokrocznie odbywa się w Brazylii. Kobiety i mężczyźni przystrajają się w zachwycające kostiumy, w których główną rolę grają pióra, perły, kryształy i wszystko to, co wiąże się z przepychem. W tym okresie przesada jest zaletą, więc karnawałowe stylizacje Brazylijczyków robią ogromne wrażenie na całym świecie.

Zegarek damski Sekonda Fashion 2453.00

Kup teraz

W Polsce karnawał to doskonała okazja, aby trochę odpocząć od codzienności i rozweselić czas przed nadejściem wiosny. W okresie karnawału można sobie pozwolić na sporo, bo w tym roku w modzie są zarówno koronki, cekiny, jak i metaliczne materiały, i oczywiście kryształy.

Te ostatnie można bez obaw wkomponować w każdą stylizację, tym bardziej, że Sekonda ma kilka propozycji w różnym stylu. Zarówno tych, w których cyrkonie są motywem przewodnim, jak i projektów, w których kamienie rozświetlają otoczenie koperty, ale także takich, które prezentują się bardzo dyskretnie, będąc jedynie subtelnym detalem tarczy.

Zegarek damski Sekonda Editions 2144.00

Kup teraz

Te z was, które stawiają na połysk kamieni, powinny zwrócić uwagę na sety, w których do bogato zdobionego zegarka, marka dołączyła równie połyskliwe kolczyki, bransoletkę i naszyjnik. To biżuteria na wyjątkowe okazje, a karnawał z pewnością do nich należy.

Zestaw prezentowy Sekonda Gift Set 2363.00

Kup teraz

Karnawał i minimalizm

Karnawałowe stylizacje powinny wyróżniać się mocnym akcentem np. intensywnym kolorem granatu, jak w przypadku zegarka, który wskazaliśmy wyżej. Jednak znajdzie się kilka propozycji dla kobiet, które cenią minimalizm w wieczorowym wydaniu.

Jednym z takich zegarków jest Sekonda Editions 2478.00 – czasomierz o oszczędnej kopercie i tarczy, którym uroku dodaje wyjątkowa bransoleta o finezyjnej formie. Tym bardziej, że model wyróżnia się ciepłym odcieniem rose gold, a różowe złoto idealnie wpisuje się w karnawał.

Zegarek damski Sekonda Editions 2478.00

Kup teraz

Sekonda ma kilka zachwycających propozycji, które warto rozważyć przed zakupem zegarka i jednocześnie takich, które po zakończonym karnawale będą świetnymi dodatkiami do wiosennych i letnich kreacji na wieczór. To jedna z niewielu marek oferująca piękne czasomierze, w tak przystępnych cenach, że skłaniają do zakupu kilku zegarków na różne okazje.

Mamy nadzieję, że przedstawione przez nas modele przekonały was, że karnawałowe stylizacje to również pomysłowe zegarki o charakterze biżuteryjnym. Postawcie na blask i awangardowe projekty, a jeśli to dla was nadal za mało, zobaczcie inne damskie zegarki Sekonda.

Przed wami najlepsze tygodnie intensywnej zabawy, w których liczy się blask, zmysłowe kreacje i oszałamiające dodatki.

Dobrej zabawy!