Klasyczny czy casualowy? Zegarek męski Delbana Locarno

15.07.2021 Zegarki

Jak często stajesz przed dylematem, jaki zegarek dobrać do stroju i okoliczności? Klasyczny, w miarę elegancki czy może bardziej swobodny, codzienny, ale nie za bardzo sportowy? Mamy rozwiązanie. Spójrzcie na serię zegarków męskich Delbana Locarno.

Ile razy w życiu spotkała Was sytuacja, w której wybór zegarka do stroju nie był wcale taki łatwy i oczywisty? Czy zegarek z tarczami chronometru można założyć do garnituru? Czy czasomierz ze złotą kopertą będzie pasował do sportowej marynarki?

To dylematy niejednego mężczyzny. Dobranie odpowiedniego zegarka to poważna sprawa, wszak w wielu przypadkach jest on jedyną ozdobą męskiego stroju. Popełnić faux pas można zupełnie nieświadomie. Tak na marginesie – czytaliście nasz artykuł o zegarkowym savoir-vivre?

Delbana Locarno łączy style

Na szczęście istnieją zegarki, które są ratunkiem i rozwiązaniem w wielu trudnych sytuacjach, a to dlatego, że łączą różne charaktery. My chcemy Wam przedstawić serię Delbana Locarno jako przykład zegarków, które zachowują klasyczną elegancję i jednocześnie mają pewien casualowy luz.

Zegarek męski Delbana Locarno 53601.714.6.042
Zegarek męski Delbana Locarno 53601.714.6.042

No i co powiecie o tym modelu? Nas absolutnie zachwyca nietuzinkowy kształt koperty. Projektanci zegarka sięgnęli głęboko do historii zegarmistrzostwa i stworzyli czasomierz nawiązujący do lat 70 ubiegłego wieku. Dzięki stylowi retro zegarek ma swoją klasę i szyk.
W tej wersji niebagatelną rolę odgrywa również granatowy kolor tarczy oraz paska. Bez wątpienia barwa podkreśla elegancki charakter zegarka.
Niemniej, ten model został tak zaprojektowany, by jego klasyczna forma dała się pogodzić z casualowym stylem stroju.

Zegarek męski Delbana Locarno 41601.714.6.142
Zegarek męski Delbana Locarno 41601.714.6.142

Wersja zielona zegarka Delbana Locarno jest chyba najlepszym przykładem na to jak połączyć klasykę z codziennym stylem miejskim.

Taki zegarek będzie doskonale pasował do sportowej marynarki czy koszulki polo. Wyobrażacie sobie ten czasomierz na nadgarstku np. w letni sobotni wieczór podczas wyjścia na miasto ze znajomymi? Idealne rozwiązanie na taką okoliczność.

Elegancka obudowa i casualowy wygląd tarczy między innymi dzięki rozbudowanemu datownikowi na godzinie trzeciej. Do tego głęboko zielony kolor, który wprowadza ożywienie.
Ten zegarek to nietuzinkowa propozycja dla wyjątkowych mężczyzn.

Marka Delbana w Polsce

Od wielu lat zegarki Delbana cieszą się w naszym kraju niesłabnącą popularnością. Początki delbanomani sięgają nawet lat 50-tych i 60-tych XX wieku, gdy Polacy w sobie tylko znany sposób zdobywali te szwajcarskie czasomierze. Zaciekawionych skąd wziął się fenomen tej marki nad Wisłą, odsyłamy do naszego wcześniejszego artykułu “Historia polskiego luksusu. Dlaczego zegarki Delbana są tak cenne dla Polaków?”.
Skoro więc zegarki Delbana cieszyły się i nadal cieszą taką renomą w naszym kraju, to jesteśmy przekonani, że modele Locarno Was urzekną.

Zegarek męski Delbana Locarno 53601.714.6.032
Zegarek męski Delbana Locarno 53601.714.6.032

Po egzemplarzach: granatowym i czarnym przyszła pora na absolutnie uniwersalne rozwiązanie. Czarny zegarek Delbana Locarno to doskonałe połączenie szyku i klasycznej elegancji z nowoczesnym casualowym stylem.
Ciemny, gładki pasek z białym przeszyciem, a do tego czarny cyferblat z delikatnym indeksem liniowym tworzą harmonijną kompozycję. Dodajmy jeszcze, że stalowa koperta otoczona jest ringiem w barwie różowego złota, co powoduje, że ten egzemplarz prezentuje się naprawdę wyśmienicie.
Piękny, unikatowy czasomierz dla nowoczesnego mężczyzny, który chce, aby zegarek na jego nadgarstku dodawał mu blasku i klasy.

Wierzymy, że dzięki sklepowi Minuta.pl i naszej bogatej ofercie zegarków Delbana będziecie w stanie dobrać idealny czasomierz dla siebie albo na prezent dla jakiejś wyjątkowej osoby. Serdecznie zapraszamy!