Kobiecość, ponadczasowość i kamienie Swarovskiego. Sprawdźcie najnowsze eleganckie zegarki Anne Klein

16.02.2021 Zegarki

Spod czujnego oka Anne Klein w tym roku wyszło już kilka perełek, jednak naszą uwagę skradły stonowane, ale jednocześnie subtelnie zdobione czasomierze, o których więcej dowiecie się w dalszej części. Poznajcie najnowsze eleganckie zegarki Anne Klein.

Anne Klein – projektantka, która założyła markę, była niekwestionowaną ikoną mody i jedną z najważniejszych kreatorek trendów. I choć firma dziś znajduje się w rękach jej następców, to wszelkie projekty realizowane i tworzone są z myślą o kobietach pełnych pasji, wewnętrznej siły i potrzeby samorealizacji. Wszystko to, wręcz wypisane jest na tarczy zegarków z najnowszej, eleganckiej kolekcji.

Zegarek damski Anne Klein AK-3754MPLG
Zegarek damski Anne Klein AK-3754MPLG

Eleganckie zegarki Anne Klein — AK-3835MPRT

Zupełnie nie dziwi nas fakt, że eleganckie zegarki Anne Klein stały się dodatkiem, po który sięgają kobiety sukcesu i zwolenniczki dyskretnego szyku. Czasomierze z najnowszej kolekcji nieco odbiegają od pozostałych modeli z oferty producenta. Zostały stworzone dla kobiet, które stawiają na zegarki nieco większych rozmiarów, ponieważ w tych zegarkach koperta ponad 40 mm średnicy.

Zegarek damski Anne Klein AK-3835MPRT
Zegarek damski Anne Klein AK-3835MPRT

Niezaprzeczalnie modele wielkością zbliżone do męskich odpowiedników królują wśród kobiet. Są idealnym towarzyszem casualowych i mniej zobowiązujących strojów, pięknie podkreślając znaczenie zegarka.

Stalowe zegarki z nutą ekstrawagancji — Anne Klein AK-3754RGPK

Tym, co szczególnie przyciąga uwagę do zegarków z najnowszej kolekcji eleganckich zegarków Anne Klein, jest ich tarcza. Projektanci amerykańskiej marki postawili na połączenie siły, którą symbolizuje stalowa bransoleta, z kobiecością, której dodaje ozdobny, delikatnie mieniący się gilosz z masy perłowej oraz indeks pod postacią kamieni Swarovskiego, widoczny na tarczy zegarka.

Zegarek damski Anne Klein AK-3754RGPK
Zegarek damski Anne Klein AK-3754RGPK

Wszystkie modele z najnowszej kolekcji eleganckich zegarków Anne Klein utrzymane są w stonowanej kolorystyce, w której górują przede wszystkim odcienie złota i srebra.

Eleganckie i nowoczesne — Anne Klein AK-3834MPRG

Sercem eleganckiego zegarka Anne Klein AK-3834MPRG jest mechanizm kwarcowo-słoneczny. Co to oznacza? Pod tarczą każdego czasomierza umieszczono panele słoneczne, które przetwarzają energię słoneczną w elektryczną, tym samym napędzając zegarek. Mechanizmy tego typu są wydajniejsze niż typowo kwarcowe, bo pozwalają na wielokrotne zasilanie baterii. Tego typu rozwiązania już do jakiegoś czasu widoczne są w zegarkach Anne Klein, można powiedzieć, że marka idzie w parze z duchem ekologii.

Zegarek damski Anne Klein AK-3834MPRG
Zegarek damski Anne Klein AK-3834MPRG

Tym, co również wyróżnia zegarki Anne Klein, zarówno te z najnowszej, jak i nieco starszych kolekcji, jest ich bardzo przystępna cena. Wszystkie powyższe modele, wykonane zostały z doskonałej jakości komponentów takich jak np. stal szlachetna, mosiądz czy skóra naturalna, a także ich mechanizm jest chroniony przez wodoszczelność na poziomie 30 m, co czyni je odpornymi na wszelkie zachlapania. Przy tak precyzyjnym wykonaniu ich cena nie przekracza 400 zł.

Zegarek damski Anne Klein AK-3754MPCR
Zegarek damski Anne Klein AK-3754MPCR

Wszystkie powyższe eleganckie zegarki damskie z najnowszej kolekcji Anne Klein oraz pozostałe perełki z asortymentu producenta znajdziecie w naszym sklepie Minuta.pl.