Kobiecość w wydaniu Rosefield, czyli 5 najpiękniejszych zegarków dla kobiet

02.03.2018 Zakupy

Jest kilka takich marek, po które kobiety sięgają z ogromną radością. Wśród nich znajdziemy zegarki Michael Kors, Cluse, Daniel Welligton i Ice-Watch, ale Rosefield jest dla nich poważną konkurencją. Zobaczcie dlaczego?

Zegarki Resefield to połączenie elegancji Nowego Jorku i holenderskiego minimalizmu. Inspiracją projektantów była jedna z dzielnic tej metropolii – West Village. Dlaczego akurat ona? Bo to niezwykle luksusowy rejon Manhattanu.

To urokliwe miejsce pełne jest modnych, energicznych kobiet nastawionych na sukces, pełnych pasji i dążących do triumfu w każdej dziedzinie życia. Jednocześnie wolnych, zbuntowanych i pełnych swobodnego uroku. I takie mają być zegarki Rosefild.

Nowy Jork to również miejsce, gdzie moda spotyka się ze sztuką i biznesem. Taka mieszanka musi mieć swój charakterystyczny styl, który wyraża się w projektach Rosefield. Czasomierze mają pasować do miejskiego stylu, dopełnić go i wyrazić specyfikę miejsca. A spełnienie tych oczekiwań naprawdę wychodzi im dobrze.

Zegarki Rosefield

Charakterystyka tych zegarków mogłaby się zamknąć w trzech słowach – elegancja, minimalizm, kobiecość, ale ta marka ma do zaoferowania znacznie więcej. Przyjrzyjmy się najpopularniejszym modelom od Rosefield.

Zegarek damski Rosefield Tribeca TWS-T52

Zegarek pochodzi z kolekcji Tribeca, którą charakteryzują bardzo oszczędny design i mniejsze koperty. W tym przypadku ozdobą zegarka jest przepiękna stalowa, meshowa bransoleta. Zegarek jest bardzo uniwersalny, więc będzie pasował do każdej stylizacji. Podobny model znajdziemy w kolorze żółtego lub różowego złota, albo z ciemną tarczą.

Zegarek damski Rosefield Tribeca TWBLR-T53

Zegarek jest z tej samej serii, ale w trochę innym designie niż poprzedni model. Tutaj bransoletę zastąpiono skórzanym paskiem. Ten czasomierz będzie dobrym dodatkiem do biura i na każdą okazję wymagającą odpowiedniej klasy i szyku.

Zegarek damski Rosefield Upper East Side UEWG-U21

Kolejny z bestsellerów. Główną rolę gra w nim perłowa tarcza i zachwycająca bransoleta w kolorze żółtego złota. Ten zegarek będzie ozdobą każdej stylizacji i stanie się dodatkiem, który nie wymaga innej oprawy. Podobny model występuje w kolorze srebra oraz w wersji z czarną tarczą bez perłowego połysku.

Zegarek damski Rosefield West Village WMGR-W74

Seria West Village to kolekcja zegarków z nubukowymi paskami w bogatej palecie kolorów. Głównie są to pastele, które w zbliżającym się sezonie będą dominować na nadgarstkach kobiet podążających za modą. Dodatkowe zdobienia paska – delikatne obrączki równoważą projekt i nadają mu bardziej biżuteryjnego charakteru. Podobny model znajdziemy w kolorze niebieskim, beżowym i kilku innych.

Zegarek damski Rosefield Mercer MBB-M43

Ostatni model, który chcemy przedstawić może niektórych zaskoczyć. Mowa o zegarku zaprojektowanym w pełnej czerni z wyjątkiem indeksów i wskazówek, które są w kolorze srebra. Bez wątpienia przyciąga wzrok. Spodoba się kobietom poszukującym w czasomierzach czegoś zupełnie innego niż tradycyjna oferta.

To tylko ułamek propozycji Rosefield

Marka, choć utrzymuje się cały czas w stylistyce odpowiadającej miejskiemu stylowi metropolii, ma do zaoferowania naprawdę szeroki wybór kolekcji i modeli. Producent stara się, aby jego propozycja była szeroka i bardzo urozmaicona.

Wybraliśmy te 5 modeli, aby pokazać, że ten sam charakter czasomierza można przedstawić w bardzo różny sposób. Dlatego zachęcamy wszystkich do poznania bliżej wszystkich zegarków damskich Rosefield. Zwłaszcza, że Dzień Kobiet już za tydzień. Warto rozważyć któryś z tych modeli, jako doskonałą celebrację kobiecości.

Życzymy udanych zakupów 😀