Kwintesencja elegancji. Poznajcie ekskluzywną kolekcję dla kobiet i mężczyzn Doxa Executive

05.02.2021 Zegarki

Minął zaledwie miesiąc od rozpoczęcia roku, a Doxa już zaskakuje nas nowościami. Ten szwajcarski producent, znany z doskonałej dbałości o szczegóły, nie kazał na siebie długo czekać. Przed wami nowa kolekcja eleganckich zegarków dla kobiet i mężczyzn — Doxa Executive.

Asortyment naszego sklepu powiększa się z miesiąca na miesiąc. Jesteśmy z tego faktu ogromnie uradowani, zwłaszcza w momencie, gdy uświetniają go takie perełki zegarmistrzostwa, jakimi są elegancko-sportowe zegarki Doxa Executive. Każdy, kto choć raz miał w ręce urządzenie tego producenta, wie, że ma do czynienia z kunsztem najwyższej klasy. Sprawdźmy zatem, jakie są eleganckie zegarki Doxa Executive?

Zegarek męski Doxa Executive D206SGY
Zegarek męski Doxa Executive D206SGY

Zegarek Doxa Executive — kwintesencją elegancji

Od pierwszej chwili widać, że elegancki zegarek Doxa Executive nie jest regularnym czasomierzem, który ma służyć jedynie do wskazywania godziny. To bardzo ekskluzywne urządzenia, których doskonała jakość wykonania onieśmiela.

Zegarek damski Doxa Executive D219SCM
Zegarek damski Doxa Executive D219SCM

Szwajcarski producent znany jest ze swojego przywiązania zarówno do aspektów wizualnych swoich czasomierzy, ale także do dobierania komponentów jak najlepszej jakości. Dzięki temu zegarki Doxa są bardzo wytrzymałe i posłużą wam przez długie lata. Za pracę zegarków Doxa Executive bardzo precyzyjny mechanizm automatyczny, nakręcany ruchem nadgarstka. Zegarek zbudowano na podstawie okrągłej, stalowej koperty oraz bransolety, również wykonanej ze stali szlachetnej.

Zegarek męski Doxa Executive D218SSV
Zegarek męski Doxa Executive D218SSV

Jaki jest elegancki zegarek Doxa Executive?

Szafirowe, odporne na zarysowania szkiełko skrywa tarczę, na której umieszczono smukłe wskazówki oraz indeks, w zależności od modelu, mieszany lub liniowy. W większej części kolekcji, na tarczy eleganckiego zegarka Doxa Executive zastosowano ozdobny gilosz, dodający zegarkowi niebanalnego charakteru

Zegarek damski Doxa Executive D153TCM
Zegarek damski Doxa Executive D153TCM

Całość kolekcji utrzymana została w stonowanych, raczej klasycznych odcieniach złota, srebra lub beżu. Zdecydowana większość modeli wykonana jest w całości ze stali szlachetnej. Wyjątkiem jest model eleganckiego zegarka damskiego Doxa Executive D217RIY, który zamiast stalowej bransolety posiada skórzany, pleciony pasek w kolorze beżowym lub srebrnym. Ta propozycja z pewnością urozmaica kolekcję.

https://minuta.pl/zegarek-damski-doxa-executive-d217riy

Zegarek typu Semi-skeleton w kolekcji Doxa Executive

Doxa, aby dać swoim klientom swobodę, zdecydowała się na urozmaicenie swojej kolekcji o jeszcze jeden, bardzo ciekawy model, jakim jest Doxa Executive D211SGY. To zegarek męski typu semi-skeleton. Oznacza to, że pod szafirowym szkiełkiem zobaczymy zdobioną szlifem słonecznym, półotwartą tarczę, która da nam możliwość obserwowania precyzyjnej pracy szwajcarskiego mechanizmu. To rozwiązanie z pewnością przykuje niejedno spojrzenie. Jeśli jesteście ciekawi, czym jeszcze charakteryzują się zegarki typu skeleton i semi-skeleton, to zapraszamy do naszego, zeszłorocznego artykułu.

Zegarek męski Doxa Executive D211SGY
Zegarek męski Doxa Executive D211SGY

Klasa, kunszt i funkcjonalność — Doxa Executive

Cechy czasomierzy, w zależności od modelu mogą się różnić, jednak to, co jest wspólne dla wszystkich zegarków Doxa Executive to klasa, idąca w parze z funkcjonalnością. Każdy z czasomierzy posiada datownik w klasycznej bądź rozbudowanej formie, wskazujący również dzień tygodnia. Mogłoby wydawać się, że to banalna cecha, a jednak datowniki są jedną z najbardziej poszukiwanych funkcji w zegarku. Sprawdźcie sami, na czym polega świetność datownika.

Ponadto, zegarki Doxa executive posiadają wysoką wodoszczelność na poziomie 5ATM lub 10ATM, w zależności od modelu.

Zegarek męski Doxa Executive D206SWH
Zegarek męski Doxa Executive D206SWH

Całą kolekcję Doxa Executive, a także o wiele więcej czasomierzy dla kobiet i mężczyzn tego szwajcarskiego producenta, znajdziecie w naszym sklepie internetowym Minuta.pl. Zachęcamy również do zapoznania się z kategorią bestsellery i nowości, kto wie, może tam czeka na was wasz wymarzony zegarek?