Legendarny model Anchar marki Vostok Europe już w naszym sklepie

21.05.2020 Zegarki Nowości

Dzięki zastosowaniu tub trytowych, zegarek Vostok Europe Anchar będzie czytelny przez długi czas, gdyż tryt świeci z taką samą intensywnością aż przez 12 lat! A to jeszcze nie wszystko, co potrafi to urządzenie.

Marka Vostok Europe znów zaskakuje i wprowadza na rynek nową wersję limitowanych zegarków z kolekcji Anchar. Od samego początku seria cieszyła się sporym zainteresowaniem klientów ze względu na dość charakterystyczny wygląd. Kolekcja jest już dostępna w naszym sklepie, dlatego zachęcamy do zapoznania się z nią.

Zegarek Vostok Europe Anchar – hołd dla najszybszego okrętu podwodnego

Zacznijmy od początku. Skąd wzięła się ta seria? Otóż nazwa serii – Anchar – nawiązuje do najszybszego okrętu podwodnego K-162 Anchar. To ona stała się inspiracją do stworzenia linii zegarków o ponadprzeciętnych parametrach. Odświeżając kolekcję Anchar, producent zastosował sprawdzone dotychczas rozwiązania, dlatego wyposażył czasomierze w najlepszej jakości mechanizmy.

Poniższy model Vostok Europe Anchar Chrono posiada kwarcowy mechanizm Miyota 6S21, a zagwarantowanie wodoszczelności na poziomie 30ATM, pozwala użytkownikowi na swobodne nurkowanie. Na komfort odczytu znacznie wpływa też pokrycie tarcz chronografu powłoką luminescencyjną. Znajdziemy tutaj również japońskie mechanizmy automatyczne, nakręcane pod wpływem ruchu nadgarstka.

Zegarek męski Vostok Europe Anchar Chrono 6S21-510A583
Zegarek męski Vostok Europe Anchar Chrono 6S21-510A583

Zegarek Vostok Europe Anchar – najlepsza jakość odczytu

Jak przystało na zegarek inspirowany najszybszym okrętem podwodnym, na precyzyjnych mechanizmach się nie skończyło. Przykryta utwardzanym szkłem mineralnym K1 tarcza, skrywa wyraźne indeksy liniowe, chronograf, datownik oraz przydatną podczas nurkowania podziałkę na zewnętrznym okręgu wokół cyferblatu. Odczytanie czasu, nawet w bardzo trudnych warunkach jest możliwe dzięki zastosowaniu tub trytowych, które świecą dłużej i nawet do nawet do 100 razy mocniej niż powłoki luminescencyjne, a godzina jest widoczna również przy zerowym natężeniu oświetlenia.

Vostok Europe Anchar to limitowane 3 tysiące sztuk

Solidne zapięcie w formie wzmocnionego nicią paska skórzanego, gwarantuje idealne dostosowanie się zegarka do męskiego nadgarstka, dając tym samym wysoki komfort noszenia. Co ciekawe, zegarki Vostok Europe Anchar sprzedawane są w specjalnym zestawie w pudełku typu Dry Box, w którym znajduje się dodatkowy pasek silikonowy oraz narzędzie do jego samodzielnej wymiany. Każdy zegarek z nowej serii Anchar został wyprodukowany w limitowanej edycji 3000 sztuk.

Zachęcamy do zapoznania się również z innymi zegarkami Vostok Europe w naszym sklepie Minuta.pl.