Marki, które musisz znać – zegarki Timberland

12.05.2017 Marki, które musisz znać

Świat zegarków jest atrakcyjny zarówno dla tradycyjnych producentów, miłośników, ale też marek, które jeszcze nie tak dawno z zegarkami nie były kojarzone w ogóle. Jedną z takich marek jest Timberland.

Timberland to amerykańska marka, która istnieje na rynku od czterdziestu lat, jej cechą charakterystyczną jest logotyp drzewa oraz przedmiot pożądania wielu ludzi na całym świecie – żółto-musztardowe, nieprzemakalne buty, ale też nie tylko.

Od kilku lat ta firma pochodząca z Bostonu dba o to, by w portfolio jej produktów obok butów i ubrań pojawiało się sporo wysokiej jakości czasomierzy.

Do kogo skierowane są zegarki Timberaland?

Jako, że marka kojarzona jest głównie z outdoorem, tak też nie mogło być inaczej, by zegarki miały odmienny styl. Osoby, które lubią spędzać czas na świeżym powietrzu z pewnością znajdą wśród zegarków Timberland model dla siebie.

zegarki Timberland

Kolekcje zegarków Timberland inspirowane są naturą i kolorami. Ich cechami charakterystycznymi są między innymi wysoka jakość materiałów z jakich są wykonane, paski z grubej skóry, oraz duże koperty ze stali nierdzewnej.

Co ciekawe, pierwotnie nazwa marki brzmiała Timberlander, co w dosłownym tłumaczeniu oznaczało „człowieka z lasu” i trzeba przyznać, że przez wiele lat marka kojarzona była właśnie ze stylem ubioru amerykańskich drwali.

zegarki Timberland

Zegarki dla prawdziwych mężczyzn?

Styl Timberland jest z pewnością wyjątkowy. Zegarki tej marki nie są ani sportowe, ani eleganckie, oscylują gdzieś pomiędzy.

Elementy wykończenia sprawiają bardzo dobre wrażenie już od momentu wzięcia zegarka do ręki. Masywne, ciężkie i odważne pod względem wyglądu, nie posiadają zbędnych zdobień. Można powiedzieć, że są w pewien sposób surowe.

zegarki Timberland

Oczywiście w designie zegarka nie mogło zabraknąć elementu charakterystycznego, czyli logo i to z reguły odciśnięte jest na paskach.

Ile kosztują zegarki Timberland?

Wsród zegarków Timberland znajdziemy zarówno zegarki analogowe jak i cyfrowe, nie brakuje chronografów na silikonie z wodoszczelnością równą 100 co oznacza, że z takim zegarkiem nie musimy obawiać się deszczu, czy krótkich kąpieli w wodzie.

Ceny zegarków Timberland zaczynają się od 450 zł, a kończą przy 900 zł, przy najdroższych modelach. 

Także, jak widać ceny nie należą do najwyższych w związku z tym, nie pozostaje nic jak tylko wybrać model dla siebie i zrobić zakupu w naszym sklepie online.