Morze wyrzuciło na brzeg… zegarek Citizen dla nurków

30.01.2018 Ciekawostki

Zaskoczeni? My ani trochę. Zegarek działa i wciąż wskazuje godzinę. Legendarna odporność zegarków Citizen dla nurków przyjęła właśnie nowy i zaskakujący wymiar.

Spacer po plaży to doskonała okazja, aby znaleźć trochę śmieci, muszli, monet, a w najlepszym wypadku złotą obrączkę zgubioną przez nieostrożnego pływaka. Szczytem marzeń będzie odnalezienie skamieliny lub fragmentów reliktów przeszłości, ale nikt nie spodziewał się, że morze odda działający zegarek Citizen dla nurka. Tak stało się na jednej z australijskich plaż.

I nie byłoby to tak zaskakujące gdyby nie fakt, że spędził w oceanie prawdopodobnie od 2 do 3 lat. Takiego obrotu sprawy nie spodziewał się nikt. Citizen Polska udostępnił zdjęcie autorstwa Pika Pika, na którym doskonale widać odciśnięte miesiące spędzone w słonej morskiej wodzie. Jesteśmy pod wrażeniem.

Citizen to marka, która faktycznie słynie ze sporej wytrzymałości nie tylko mechanizmów, ale również z doskonałej wodoszczelności i technologii Eco-drive, która zmienia światło w czystą energię. Pisaliśmy o tym dokładniej w artykule Marki, które musisz znać – zegarki Citizen, więc zachęcamy do lektury. Zaskoczył nas fakt, że zegarek wytrzymał w tak trudnych warunkach aż tyle czasu.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą zegarków Citizen, bo jak widać są w stanie znieść naprawdę wiele.

Życzymy udanych zakupów i nurkowania bez straty 😉