Nadchodzące trendy to cieniowane zegarki!

18.07.2018 Modowe

Trend na ombre pojawił się niemal w każdej branży. Widzieliśmy go na włosach, paznokciach, ubraniach, obuwiu, a nawet torebkach czy dodatkach do domu. Najwyższa pora na cieniowane zegarki!

Zaskakujące jest to, że moda na cieniowane rzeczy trwa już w najlepsze przynajmniej od 5 lat, a zegarki zdobione w ten sposób pojawiały się sporadycznie. Co się odwlecze, to nie uciecze. Zobaczcie czego możecie się spodziewać w trwającym sezonie.

Zegarek damski Ice-Watch City Sunset 015753

Kup teraz

Kolor, który się zmienia

Słowo ombre pochodzi z języka francuskiego i posiada kilka znaczeń, ale w branży modowej to nic innego jak cieniowanie, czyli technika zmiany koloru przez dodawanie do niego akcentów barwnych drugiego. Taki zabieg estetyczny ma za zadanie płynnie przejść z jednej barwy w drugą, nawet jeśli obydwie ze sobą dość mocno kontrastują. Przejście powinno być niezauważalne, bez odcięć koloru czy barwnych “schodów”.

To chyba najprostsza definicja ombre. Ten radosny styl zagościł już prawie wszędzie i stał się synonimem swobody, fantazji i kreatywności.

Zegarek damski Ice-Watch Ice Sunset 015742

Kup teraz

Cieniowane zegarki Ice-Watch

Nie jesteśmy zaskoczeni tym, że stylem zainteresował się Ice-Watch, który chętnie eksperymentuje z kolorami i formami. W ich projektach od zawsze spotykają się interesujące zestawienia barw i najmodniejsze rozwiązania. Takie podejście gwarantuje, że każda z kobiet odnajdzie w ich ofercie coś dla siebie.

Tak jest i teraz. Ice-Watch prezentuje modele, które sprawdzą się wśród miłośniczek ombre. Seria Sunset nawiązuje do ciepłych barw zachodzącego słońca, a kolory się ze sobą mieszają tworząc żywiołowe ombre. Trzeba przyznać, że doskonale wyglądają w letnich stylizacjach.

Zegarek damski Ice-Watch Ice Sunset 016049

Kup teraz

Zachęcamy was do obejrzenia wszystkich nowości w naszym sklepie. Wśród nich znajdziecie powyższe modele i wiele innych wariacji ombre. Zachęcamy również do zapoznania się z pełną ofertą zegarków Ice-Watch, w której są także zegarki zdobione brokatowym ombre i wiele innych.

Życzymy udanych zakupów 😀