Najlepsze zegarki Citizen – 10 topowych modeli, które warto kupić

14.05.2019 Zakupy

Zegarki Citizen od lat utrzymują się na bardzo wysokiej pozycji. Marka ceniona jest za wielofunkcyjność, niezawodność i liczne nowości technologiczne, które sprawiły, że stała się pionierem innowacji. Jeśli szukacie doskonałego, japońskiego czasomierza, musicie zobaczyć to zestawienie.

Kiedy piszemy o marce Citizen, od zawsze w pierwszej kolejności wspominamy o ich ogromnym bagażu doświadczenia i nieustającym pędzie technologicznym, którym może poszczycić się niewiele marek.

Tym razem nie będziemy rozpisywać się o historii marki i ich ogromnych osiągnięciach na polu technologii, tylko zaprosimy was do publikacji “Marki, które musisz znać – zegarki Citizen”, w której opisujemy ponad 100-letnie dzieje innowacji. Skupimy się natomiast na najważniejszych technologiach, które znajdziecie w jej aktualnych propozycjach, ale także przedstawimy zegarki, które w ostatnim czasie zyskały największe uznanie klientów. Przed wami najlepsze zegarki Citizen – zarówno te tańsze, jak i droższe.

Przed wami jeden z bestsellerów Citizen, który kusi przystępną ceną.

Zegarek męski Citizen Leather BD0041-03F

Kup teraz

Najlepsze zegarki Citizen – technologia Eco-Drive

Aktualnie w ofercie Citizen znakomitą większość stanowią zegarki wykorzystujące technologię Eco-Drive, która zapewniła marce wysoką pozycję wśród zegarków zasilanych światłem. Promienie przenikają tarczę i pierścień na styku koperty, i zasilają specjalną komórkę, która dba o nieprzerwaną pracę mechanizmu.

Zegarek męski Citizen Eco-Drive AW1240-57L

Kup teraz

Rezerwa mocy, nawet przy ograniczonym dostępie do światła lub jego całkowitym braku, może wynosić nawet do 8 miesięcy, co jest sporym udogodnieniem. Poniżej jeden z takich modeli, który od dawna znajduje się na liście bestsellerów. Sporym atutem jest jego cena.

Zegarek męski Citizen Leather BM7108-14E

Kup teraz

Najlepsze zegarki Citizen – technologia Bluetooth + Eco-Drive

Citizen wkroczył w świat smart zegarków doskonale proponując modele obsługiwane technologią Bluetooth. Bezprzewodowa łączność ze smartfonem dostarcza powiadomień o przychodzących połączeniach, wiadomościach i wielu innych. Poniższy zegarek jest naszpikowany funkcjami, które naprawdę robią wrażenie. Jeśli dodamy do tego atrakcyjną dla oka estetykę – otrzymamy idealny czasomierz dla miłośnika nowoczesnych technologii.

Zegarek męski Citizen Eco Drive Bluetooth BZ1040-09E

Kup teraz

Jak wcześniej wspomnieliśmy, wszystkie zegarki wyposażone w Bluetooth posiadają zasilanie solarne, dzięki któremu skomplikowane technologicznie funkcje nie wymagają ładowania czasomierzy energią pochodzącą z innych źródeł.

Podobną propozycją będzie poniższy zegarek, o którym więcej przeczytacie w naszej publikacji “Recenzja zegarka Eco Drive Bluetooth BZ1006-82E”.

Zegarek męski Citizen Eco Drive Bluetooth BZ1006-82E

Kup teraz

Najlepsze zegarki Citizen – technologia Radio Controlled + Eco-Drive

To najpotężniejsza i najbardziej zaawansowana grupa zegarków w ofercie Citizen, jednocześnie dość zróżnicowana cenowo w zależności od wykorzystanych materiałów, między innymi tytanu, szafirowych szkieł czy poziomu wodoszczelności. Oczywiście głównym atutem jest radiowa kontrola czasu, która aktualizuje dane bezpośrednio z nadajników umieszczonych na całym świecie.

Poniżej jeden z najpiękniejszych zegarków w kategorii Radio Controlled, którego wodoszczelność sięga 20 ATM. Stalową kopertę zamyka szafirowe szkiełko o dużej odporności na zarysowania.

Zegarek męski Citizen Radio Controlled AS2050-87E

Kup teraz

Szafirowe szkiełko i wodoszczelność na poziomie 20 ATM posiada również zegarek męski Citizen Promaster Radio Controlled AT9030-55L, który jest jednocześnie najlepiej ocenianym bestsellerem marki w naszym sklepie – “Zdecydowanie najlepszy zegarek jaki miałem do tej pory, komfort użytkowania jest wręcz nie do opisania”.

Zegarek męski Citizen Promaster Radio Controlled AT9030-55L

Kup teraz

Równie pozytywne opinie zbiera model Citizen Promaster Radio Controlled AT9036-08E – “Niesamowity zegarek, w 100% wart swojej ceny, szkiełko nie do zajechania. Bardzo prosta obsługa zegarka za co wielki plus. Polecam!”.

Zegarek męski Citizen Promaster Radio Controlled AT9036-08E

Kup teraz

Najlepsze zegarki Citizen – technologia Radio Controlled + Super Titanium + Eco-Drive

Poniższe czasomierze posiadają wszystkie wskazanie wcześniej cechy, ale wykonano je z tytanu. Co więcej, mówimy o kolejnej technologii marki, która sprawia, że ich opatentowany materiał (Super Titanium) jest jeszcze bardziej trwały niż tradycyjnie znany surowiec. Tytan jest odporniejszy i lżejszy niż stal, a uzupełnienie zegarków zarówno o radiową kontrolę czasu, jak i zasilanie solarne było świetnym wyborem marki. Ważniejsze jest to, że ich cena nie przyprawia o zawrót głowy.

Poniżej kolejny bestseller.

Zegarek męski Citizen Radio Controlled AT8130-56L

Kup teraz

Jako ostatni przedstawimy zegarek Citizen Promaster JY8069-88E, o którym więcej przeczytacie w publikacji “Citizen Promaster JY8069-88E – czy można wymagać czegoś więcej od sportowego zegarka?”. To ciekawa propozycja dla mężczyzn, którzy mają wysokie wymagania.

Zegarek męski Citizen Promaster JY8069-88E

Kup teraz

Technologie Citizen, pomimo dużego zaawansowania i zaangażowania marki w doskonalenie produktów, nie są dedykowane jedynie klientom o dużej zasobności portfela. Duża rozpiętość cenowa, od 300 zł w górę, pozwala na dobranie idealnego zegarka, który spełni oczekiwania zarówno pod względem cech modelu, jak i dostępnego budżetu.

Nic dziwnego, że budzą tak duże zainteresowanie i szacunek miłośników czasomierzy. Wiele z nich nie schodzi z list bestsellerów. Jeśli chcecie zobaczyć inne propozycje marki, czyli ponad 150 czasomierzy dla mężczyzn, zapoznajcie się z ofertą producenta.

Najlepsze zegarki Citizen czekają!