Najnowszy zegarek Casio G-Shock G-Steel GST-B400

08.07.2021 Nowości Recenzje

Jeśli wyobrażasz sobie zegarek sportowy o modnym casualowym wyglądzie, to bardzo prawdopodobne, że widzisz w swoich myślach czasomierz z wytrzymałą kopertą, czytelną tarczą i dodatkami takimi jak na przykład chronograf czy stoper.
Wszystko to oraz dużo więcej można znaleźć w najnowszych modelach zegarków G-Shock G-Steel.

Charakterystyczny wygląd czasomierzy G-Shock sprawił, że są one synonimem miejskiego, nowoczesnego zegarka ze sportowym pazurem. Najnowsze modele z kolekcji G-Steel skupiają w sobie wszystko, czego potrzebujemy od casualowych zegarków. Firma Casio ulokowała w tej serii cały arsenał nowinek technologicznych.

Miejski zegarek G-Steel GST-B400

W odpowiedzi na zmieniające się trendy i oczekiwania, Casio udoskonaliła swoją serię zegarków G-Steel. Jeszcze większa miniaturyzacja pozwoliła zamknąć cały mechanizm zegarka w ultracienkiej kopercie. Czy uwierzysz, że obudowa tego G-Shock’a ma jedynie 12,9 mm grubości?

Teraz zegarek G-Steel wygląda na nadgarstku wyjątkowo lekko, co przy mocnej stalowej kopercie nie jest wcale takie łatwe. Projektantom z Casio to się jednak udało. Solidna, wytrzymała na wstrząsy, stalowa obudowa o wyjątkowo smukłym wyglądzie.

Zegarek męski Casio G-Shock G-Steel GST-B400-1AER
Zegarek męski Casio G-Shock G-Steel GST-B400-1AER

Multi funkcje G-Steel GST-B400

Cała lista tego, co potrafi ten zegarek zajęłaby pewnie stronę A4 albo i więcej. Posiada on bowiem wszystko to, co każdy zegarek casualowy musi mieć. Takie rzeczy jak stoper, kalendarz, podświetlana tarcza czy alarmy to elementy niezbędne i oczywiste jak bateria i wskazówki.

My chcemy zwrócić uwagę na dwie wyjątkowe cechy.

Po pierwsze, energia ze słońca. Czy wiesz, że Twój G-Steel GST-B400 będzie działał dzięki światłu? Producent wykorzystał w tym modelu technologię Tough Solar. To nic innego jak ładowanie baterii zegarka energią słoneczną, a to dzięki wbudowanym panelom. Jeśli martwi Cię sytuacja, gdy zegarek przez pewien czas leży w szufladzie, to uspokajamy. Bez dostępu do światła zegarek działa przez ok. 7 miesięcy, a w trybie oszczędnym nawet do 18 miesięcy. Dodatkowo, na tarczy znajduje się wskaźnik naładowania baterii, tak więc bez obaw – niedziałający zegarek Ci nie grozi.

Zegarek męski Casio G-Shock G-Steel GST-B400D-1AER
Zegarek męski Casio G-Shock G-Steel GST-B400D-1AER

Wyjątkowa para – zegarek i telefon

Druga cecha, którą chcemy szczególnie zaprezentować to możliwość połączenia zegarka ze smartphonem. Teraz wystarczy włączyć Bluetooth, aby korzystać w pełni z takiego sparowania urządzeń.

Dzięki komunikacji zegarek-smartphone można zarządzać ustawieniami czasomierza i dostosować go do indywidualnych potrzeb. Dostęp do powiadomień, przypomnień czy ustawień czasu nigdy nie był prostszy.

Dla podróżujących ma to także jeszcze jeden dodatkowy plus. Funkcja Czas i Miejsce pozwala na lokalizację na mapie i synchronizację czasu i to wszystko przy użyciu jednego przycisku.

Podobnie jak inne zegarki G-Shock, również i ten prezentuje się wyjątkowo doskonale, a jego sportowy charakter sprawia, że to świetna propozycja dla nowoczesnego mężczyzny. Dodatkowo modele G-Steel GST-B400 posiadają tak wiele niezbędnych funkcji, że zadowolą one każdego użytkownika. Bez znaczenia, czy pracujesz w biurze, czy w terenie, czy szukasz zegarka na wieczorne wyjścia czy może na wycieczki za miasto – nowe model G-Steel spełnią wszystkie Twoje oczekiwania.

Pamiętajcie, że zegarek najlepiej jest kupić u sprawdzonego sprzedawcy. Dlatego korzystajcie oferty naszego sklepu Minuta.pl. Wybór zegarków Casio G-shock mamy przebogaty, ale możecie liczyć na pomoc naszej ekipy.