Nautica N83 dla młodego pasjonata sportów wodnych. Jaki zegarek warto kupić dla nastolatka

24.07.2019 Nowości

Lato to idealny moment na rozpoczęcie przygody ze sportami wodnymi, więc młodzież ochoczo rusza na obozy żeglarskie czy windsurfingowe. Oprócz tradycyjnego ekwipunku, przyda się również praktyczny zegarek o ciekawej estetyce np. z oferty marki Nautica N83.

Nautica od ponad 35 lat łączy branżę odzieżową z nieprzemijającym żeglarskim stylem. Kiedy w 1994 roku przedstawiła swoje zegarki, jasne było, że powtórzą sukces wysokogatunkowych ubrań, bo marka sporo inwestuje w jakość swoich produktów. Pojawiły się czasomierze, które doskonale wpasowały się w oczekiwania kobiet i mężczyzn ceniących sportowy design pełen marynistycznych inspiracji.

Zegarek męski Nautica N83 Cocoa Beach NAPCBS908

Kup teraz

Nautica N83 – żywiołowa odsłona znanej marki

Nautica z powodzeniem produkuje modele, które doceniane są za wyjątkowy design, ale również sporą wytrzymałość i jakość, którą zapewnia amerykański gigant branży zegarkowej – Timex, który odpowiedzialny jest za techniczną część produkcji. Połączenie wszystkich tych atutów sprawiło, że marka mogła zająć swoją stabilną pozycję na rynku zegarkowym.

Przyszedł czas na powstanie osobnej odsłony marki i pojawiła się Nautica N83, która dodała wcześniejszym projektom więcej koloru i bardziej młodzieżowego charakteru.

Zegarek męski Nautica N83 Wave Garden NAPWGS903

Kup teraz

Pojawiło się kilka kolekcji, które z pewnością trafią w gusta młodych miłośników żeglarstwa. Pasują do lekkiego, letniego stylu i idealnie realizują filozofię marki. Dlatego oprócz charakterystycznych flag kodu żeglarskiego, pojawiła się typowa kolorystyka i ciekawe, kreatywne projekty.

Modele Nautica N83 to doskonała propozycja dla młodego żeglarza – są bardziej oszczędne niż główna linia marki Nautica, a jednocześnie posiadają funkcję, które sprawdzą się w trakcie uprawiania sportów wodnych.

Zegarek męski Nautica N83 Accra Beach NAPABS907

Kup teraz

Funkcje, wodoszczelność i zasilanie solarne

Zegarki Nautica N83 pracują w oparciu o mechanizmy kwarcowe, ale niektóre z nich, np. te z kolekcji Nautica N83 Cocoa Beach posiadają zasilanie solarne, co sprawia, że nie wymagają wymiany baterii. Nawet krótka ekspozycja na światło naturalne czy sztuczne pozwala zasilić specjalną komórkę, która zadba o nieprzerwaną pracę czasomierza.

Jeśli poszukujecie takich rozwiązań, zobaczcie zegarki Nautica N83 z oznaczeniem Solar Power, które znajduje się na tarczy wybranego modelu. Między innymi tego poniżej.

Zegarek męski Nautica N83 Cocoa Beach NAPCBS904

Kup teraz

Ze względu na to, że to kolekcja skierowana do młodego użytkownika, marka zdecydowała, że większość modeli zostanie wyposażona w paski z tworzywa odpornego na działanie wody lub modne paski materiałowe, które najczęściej zdobione są popularnymi pasami, ale znajdzie się również coś dla miłośników bransolet.

Sporym atutem Nautica N83 jest możliwość szybkiej zmiany paska, co pozwala dostosować czasomierz również do codziennego użytkowania poza sezonem letnim. Ponadto, wszystkie zegarki Nautica N83 zostały wyposażone w datowniki.

Zegarek męski Nautica N83 Cocoa Beach NAPCBS903

Kup teraz

Wodoszczelność na poziomie 5ATM pozwala na pływanie z zegarkiem, więc każdy z nich sprawdzi się podczas żeglugi i aktywności na wodzie.

Idealny na prezent

Zegarki w typie żeglarskim są znakomitym pomysłem na prezent – będą nie tylko atrakcyjnym dodatkiem na co dzień, ale także praktycznym elementem ekwipunku. To modele szyte na miarę dla młodego człowieka, który chciałby podkreślić swój styl i wakacyjne pasje. Projekty są przemyślane, a zegarki dobrze wykonane.

Zegarek męski Nautica N83 Urban Surf NAPUSS903

Kup teraz

Co najważniejsze, zostały stworzone w oparciu o współczesne trendy i oczekiwania młodego pokolenia.

To nie wszystkie propozycje Nautica N83. Jeśli chcecie zobaczyć pozostałe, zajrzyjcie do oferty marki. Życzymy udanych zakupów.