Zegarki męskie Nautica N83 Wakeland – lekkość i swoboda w codziennym wydaniu

30.08.2019 Nowości

Chociaż wakacyjne temperatury jeszcze nas nie opuszczają, tak wielkimi krokami zbliża się schyłek lata, a wraz z nim większość aktywności na wodzie. Nie przemija jednak moda na zegarki w typie żeglarskim, które znakomicie pasują do codziennych stylizacji. Tym razem przedstawimy serię Nautica N83 Wakeland, która pozwoli zachować urok lata na dłużej.

Nautica to marka, która kocha motywy marynistyczne i w oparciu o nie tworzy niesamowite kolekcje ubrań i dodatków. Co więcej, doceniane za wysoką jakość materiałów i wykonanie. Podobnie jest z zegarkami, które stanowią uzupełnienie kolekcji kapsułowych, a za których produkcję odpowiedzialny jest międzynarodowy gigant – Grupa Timex.

To dzięki temu możecie otrzymać zegarki w niewygórowanych cenach, a jednak trwałe i niezawodne. Design też ma znaczenie, dlatego marka postawiła głównie na zegarki żeglarskie o dość charakterystycznych detalach. Kolekcja Nautica N83 Wakeland trochę odbiega od tych wzorców, ale nie znaczy to, że całkowicie o nich zapomina.

Zegarek męski Nautica N83 Wakeland NAPWLF918

Kup teraz

Nautica N83 Wakeland – propozycja dla każdego

Przeglądając ofertę zegarków Nautica N83 trzeba zauważyć, że Wakeland wyróżnia się na tle innych serii. To jedna z niewielu kolekcji, w których nie pojawiły się kody żeglarskie tak charakterystyczne dla marki. Co więcej, zmniejszono też delikatnie średnicę kopert. Tym razem wynosi 40 mm, a nie jak przywykliśmy 43 mm, a to ma spore znaczenie dla późniejszego użytkownika zegarka.

40 mm jest na tyle uniwersalnym rozmiarem, że zadowoleni będą z niego nie tylko mężczyźni, ale również kobiety czy nastolatki obydwu płci.

Uniwersalny charakter Nautica N83 Wakeland zdradzają również kompozycje kolorystyczne.

Zegarek męski Nautica N83 Wakeland NAPWLF920

Kup teraz

Chociaż są dość odważne, jednocześnie pozostają zrównoważone i pasują do poszczególnych detali zegarków. Zestawienie koperty z paskiem z naturalnej skóry o ciekawej fakturze sprawia, że cały projekt jest przyjemny dla oka. Szczególnie, że zdobienia paska idealnie korespondują ze szczegółami tarczy np. arabskimi indeksami.

W serii Nautica N83 Wakeland marka postawiła na czytelność wskazań, dzięki ich dużemu kontrastowi z kolorem tarczy. Indeksy dodatkowo uzupełniono o podziałkę minut, ale oprócz logo marki nie znajdziecie tam innych informacji. Cały urok zdobień skupia się na akcentach pasków, na których również pojawiło się logo marki.

Zegarek męski Nautica N83 Wakeland NAPWLF919

Kup teraz

Nautica N83 Wakeland to bardzo uniwersalna propozycja na zakończenie sezonu wakacyjnego 2019. Z jednej strony to codzienne zegarki o ciekawej formie i w oryginalnym projekcie, z drugiej pasują niemal każdemu, kto ceni lekki i swobodny styl.

Tym bardziej przekonuje ich cena, bo w naszym sklepie znajdziecie je za 322 zł.

Jeśli to dla was zbyt mało i chcecie zobaczyć inne, nowe propozycje marki Nautica N83, zachęcamy do przejrzenia całej ich oferty, gdzie czeka sporo nowości.