Nie znaliście jej od tej strony. Sportowe zegarki marki Pierre Ricaud

17.11.2020 Zegarki

Zabawa kolorem i mocny nacisk na funkcjonalność zegarków męskich Pierre Ricaud zachwyciła nie tylko sportowców. Poznajcie bliżej sportowe propozycje producenta.

Nie bez powodu główną dewizą przyświecającą marce Pierre Ricaud jest uniwersalność. W jej ofercie znaleźć można zegarki zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn o najróżniejszej stylistyce. To ogromny wybór czasomierzy eleganckich, doskonale wpisujących się w formalny dress code, jak i tych bardziej w stylistyce fashion, idealnych na co dzień.

Ku zdziwieniu wielu klientów, w asortymencie producenta pojawiły się w ostatnim czasie również propozycje dla tych, którym nie jest obca aktywność fizyczna. Zegarki sportowe Pierre Ricaud dumnie wzbogacają różnorodny asortyment producenta nie tylko ciesząc oko sportowców, ale też stanowiąc funkcjonalne urządzenie przydatne podczas codziennej aktywności. Co je wyróżnia? Oczywiście typowy dla sportowych zegarków design a także oraz wielofunkcyjność.

Zegarek męski Pierre Ricaud P60033.Y214QF
Zegarek męski Pierre Ricaud P60033.Y214QF

Czym wyróżnia się sportowy design zegarków Pierre Ricaud?

Zacznijmy od czasomierza o typowo sportowym zacięciu, którego oryginalny projekt podkreśla ciemna tarcza z wytłoczonym wzorem oraz logo marki umieszczonym w okolicach godziny dwunastej. Skórzany pasek z ozdobną perforacją oraz okrągła i dość masywna koperta tworzą solidny zegarek dla mężczyzny o sportowych upodobaniach.

Sportowe zegarki producenta wyróżnia najczęściej ciemna stylistyka, ewentualnie wzbogacona o kontrastujące elementy. Nie inaczej było i w tym przypadku. Czerwone detale w postaci tłoczeń na pasku, smukłych wskazówek czy indeksu sprawiają, że projekt staje się energetyczną całością o nietypowym, lecz naprawdę intrygującym designie.

Zegarek męski Pierre Ricaud P97222.Y254QFR
Zegarek męski Pierre Ricaud P97222.Y254QFR

To nie jedyny model w asortymencie Pierre Ricaud bazujący na kontrastach. W bardzo podobnej stylistyce utrzymany jest także poniższy zegarek, którego skórzany pasek przeszyto czerwoną nicią. Czasomierz jest lżejszy niż jego poprzednik i mimo nieco większej koperty, sprawdzi się lepiej na szczuplejszych, męskich nadgarstkach.

Zegarek męski Pierre Ricaud P97257.Y214QFR
Zegarek męski Pierre Ricaud P97257.Y214QFR

Funkcjonalność zegarków sportowych Pierre Ricaud

Aby zegarek sportowy pełnił należycie swoją pierwotną funkcję, w parze ze stylowym designem zawsze musi iść jego funkcjonalność. Ważne, aby posiadał sportowe funkcje, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie, a także aby jego wykonanie pozwalało na korzystanie z nich w różnych warunkach. Przykład? Poniższy zegarek sportowy dla mężczyzn Pierre Ricaud, którego ciemna tarcza doskonale komponuje się z przejrzyście wyeksponowanym multidatownikiem i czasem 24h.

Zegarek męski Pierre Ricaud P60030.K214QF
Zegarek męski Pierre Ricaud P60030.K214QF

W zegarkach sportowych Pierre Ricaud funkcjonalność jest wspierana przez wysokiej klasy materiały, z których tworzone są czasomierze. Najczęściej jest to wysokojakościowa stal szlachetna z której powstają koperty, skóra naturalna a także wytrzymałe szkło mineralne z antyrefleksem, które ma za zadanie chronić urządzenie przed uszkodzeniami. Sportowe modele wyposażono również w wysoką wodoszczelność, która w przypadku poniższego modelu sięga aż 100 metrów.

Zegarek męski Pierre Ricaud P97257.M216QF
Zegarek męski Pierre Ricaud P97257.M216QF

Wszystkie zegarki sportowe Pierre Ricaud pracują na japońskich Citizen Miyota. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem producenta, ponieważ jesteśmy przekonani, że znajdziecie w nim coś dla siebie.