Nowe propozycje jednej z najpopularniejszych marek. Poznajcie nowości Tommy Hilfiger 2018

23.04.2018 Nowości

Jeśli szukacie wyjątkowych zegarków, które w tym sezonie będą hitami, to musicie zobaczyć nowości Tommy Hilfiger. Zachwycą was wyrafinowanym designem i szerokim wyborem wzorów.

Tommy Hilfiger w 2018 roku to ekspresja formy i koloru. W propozycjach zegarków znajdziecie zarówno mocno nasycone granaty, czernie i brązy, ale również delikatne pastele i tradycyjnie połączenie kolorów srebra i różnych odcieni złota. Projektant wybrał niesamowite wzory, ubrane w bogatą kolorystykę.

Zegarek męski Tommy Hilfiger Clark 1710366

Kup teraz

Wyrafinowane i nowoczesne

Nowości Tommy Hilfiger to bardzo nowoczesne wzornictwo, w którym znajdziemy wyważone projekty, teksturowane tarcze i odważne linie. Zegarki są pięknie zdobione i daleko im do minimalistycznych trendów, chociaż i takie modele znajdziemy w 2018 roku. Jednym z nich jest przepiękny monochromatyczny zegarek o bardzo oszczędnym designie. Liniowe znaczniki i przejrzysta kompozycja, spodobają się mężczyznom szukającym czegoś bardziej zbalansowanego, a jednocześnie czegoś, co nie przejdzie uwadze innych.

Zegarek męski Tommy Hilfiger Chase 1791484

Kup teraz

W nowej ofercie pojawiły się również zegarki damskie. Tutaj także koncepcja domu mody poszła w kilku kierunkach. Wśród opisywanych modeli są bardzo subtelne wzory z motywami kwiatowymi, czasomierze delikatne i eleganckie oraz odważna stylistyka i mocne detale. Szczególnie wybija się kolekcja Olivia, która zaskakuje bardzo elegancką formą, przy jednocześnie dość bogatej ornamentyce. W naszej ofercie ten zegarek można zakupić w czterech kolorach.

Zegarek damski Tommy Hilfiger Olivia 1781912

Kup teraz

Podobną klasę zdobień znajdziemy w linii Carly, która zachwyca dużymi i czytelnymi tarczami, ale również pięknymi bransoletami i paskami w pastelowych odcieniach. Interesującym akcentem jest ring wypełniony lśniącymi kryształami i bardzo subtelny, kolorystyczny akcent na jednej ze wskazówek, nawiązujący do logo firmy. Te zegarki stworzone są z myślą o miłośniczkach marki Tommy Hilfiger. Dla kobiet poszukujących subtelności i wyważonego projektu, doskonałe będą czasomierze z kolekcji Blake.

Zegarek damski Tommy Hilfiger Carly 1781917

Kup teraz

Tommy Hilfiger i zamiłowanie do sportu

W tym roku warto zwrócić uwagę na kolekcję inspirowaną sportami motorowymi. Znajdziemy w niej ostre i bardzo śmiałe modele, które nawiązują do sportowych linii. Te projekty spodobają się mężczyznom o bardzo oryginalnym stylu. Detale na tarczy zwracają na siebie uwagę kontrastowymi zestawieniami kolorów. Warto zauważyć, że każdy z tych zegarków posiada na tarczy odpowiedniki zegarów motoryzacyjnych, a wyrazista wskazówka sekundnika kojarzy się z prędkością i aktywnością.

Zegarek męski Tommy Hilfiger Denim 1791479

Kup teraz

Nowości Tommy Hilfiger 2018

Firma zdecydowała się przedstawić kolekcję niezwykle urozmaiconą i bardzo otwartą na różne style i potrzeby. Tegoroczna propozycja jest na tyle szeroka, że nie ma sposobności, aby żaden ze wzorów nie spodobał się nawet najbardziej wymagającemu klientowi. Pojawiło się dużo świeżych pomysłów, ale modele pozostały wierne ulubione stylistyce fanów zegarków Tommy Hilfiger. Jak zwykle ich projekty okażą się hitami zbliżającego się sezonu, dlatego zachęcamy do obejrzenia wszystkich nowości Tommy Hilfiger.