Zegarek inspirowany najsilniejszym człowiekiem świata. Nowy Big Z Vostok Europe robi wrażenie

29.01.2020 Nowości

Jaki zegarek nosi mężczyzna, który od 2000 roku nieprzerwanie nosi tytuł najsilniejszego człowieka świata? Z pewnością czasomierz o nieprzeciętnej jakości, o solidnej konstrukcji i wyrazistym wyglądzie. Taki właśnie jest nowy Big Z Vostok Europe. Poznajcie go bliżej.

Zegarek męski Vostok Europe Big Z NE57-225C417
Zegarek męski Vostok Europe Big Z NE57-225C417

Kojarzycie markę Vostok Europe? To litewska marka, która z powodzeniem produkuje czasomierze konkurujące z najlepszymi szwajcarskimi firmami, a sympatię klientów zyskała swoją nieszablonowością. W końcu zegarki Vostok Europe zagościły na nadgarstkach greckiej federacji piłkarskiej oraz kierowców wyścigów samochodowych w Rumunii i Rajdu Enduro na Litwie, gdzie marka jest niekwestionowanym liderem.

Obok zegarków Vostok Europe nie da się przejść obojętnie, a wiedzą to również inni sportowcy czy nawet żołnierze. Przywiązanie do sportu sprawiło, że marka stała się oficjalnym partnerem Mistrzostw Świata w Wolnym Nurkowaniu, greckiego Instytutu Archeologii Morskiej oraz innych znaczących imprez sportowych.

Ta bogata historia nikogo nie dziwi. Marka ma w zanadrzu zegarki składane ręcznie, co sprawia że zarówno modele automatyczne, jak i kwarcowe są wytrzymałe i dopracowane w najmniejszym szczególe. Tym bardziej cieszy nas fakt, że w naszym sklepie pojawiła się właśnie nowość – zegarek Big Z Vostok Europe, poświęcony jednemu z jej ambasadorów Žydrūnasowi Savickas, czyli litewskiemu trójboiście i najsilniejszemu człowiekowi na świecie.

Ta wiadomość z pewnością ucieszy wszystkich fanów, w końcu mężczyzna tytuł dzierży nieprzerwanie od 2000 roku, odkąd to zdobywa I miejsca w największych zawodach Strongman na świecie. To najdłużej w historii tego sportu!

Zyndruas Savickas

Zegarek Big Z Vostok Europe ukazał się w edycji limitowanej. Powstał na bazie zegarka N1 Rocket z mechanizmem NE57 ze wskazaniem rezerwy chodu. Co ciekawe, kupując zegarek w zestawie otrzymujemy w pakiecie dwa paski – skórzany – pochodzący z włoskiej manufaktury oraz silikonowy z oryginalną klamrą. Klienci otrzymają również zdjęcie z autografem sportowca oraz wielofunkcyjne narzędzie do zmiany paska z tubą trytową. Zestaw zwieńczono pudełkiem Dry Box, które widzicie poniżej.

Zegarek męski Vostok Europe Big Z NE57-225C418
Zegarek męski Vostok Europe Big Z NE57-225C418

Zegarek występować będzie w dwóch wersjach kolorystycznych – z czarną lub żółtą tarczą. Producent celowo wybrał tak kontrastujące barwy, które w efekcie składają się na design, obok którego nie da się przejść obojętnie. Regularna cena zestawu wynosi 3190 zł.

Zachęcamy do zapoznania się z tym modelem oraz przyjrzeniu się pozostałym zegarkom Vostok Europe. Udanych zakupów!