Nowości Delbana Oxford – nowoczesność i minimalizm

23.01.2019 Nowości

Dotyk nowoczesności w szwajcarskim wydaniu, tak można podsumować jedną z najciekawszych kolekcji marki, bo Delbana Oxford to dowód na to, że w projektowaniu zegarków liczą się nie tylko tradycje, ale również kreatywność i dopasowanie do potrzeb klientów.

Delbana tworzy zegarki od niemal stu lat, oferując produkty w bardzo dobrym stosunku jakości i ceny. Jednak nie pozostawia w tyle wzornictwa, które ma spore znaczenie dla mężczyzn, szukających w zegarkach nie tylko niezawodnych mechanizmów, ale również dobrego stylu. Tym sposobem, marka ma w ofercie kilka kolekcji, które spodobają się klientom mającym różne oczekiwania.

Niedawno przedstawiliśmy wam inną kolekcję marki – Delbana Fiorentino, która swoją stylistyką odwołuje się do historii firmy, jednocześnie przywołując najlepsze tradycje rzemieślnicze. Jeśli jesteście zainteresowani stylem retro spod znaku Swiss Made, zajrzyjcie do publikacji “Delbana Fiorentino – propozycje dla mężczyzn ceniących elegancję i szwajcarskie tradycje”. Tym razem, w krótkiej recenzji, przedstawimy serię, która spodoba się mężczyznom ceniącym oszczędne projekty i nowoczesne wzornictwo.

Zegarek męski Delbana Oxford 41701.626.6.031

Kup teraz

Delbana Oxford

Dobrą okazją do wspomnienia o tych zegarkach jest pojawienie się dwóch nowości w naszym sklepie, bo chociaż łączy je wspólny projekt, to zmieniona kolorystyka, pozwala spojrzeć na nie świeżym okiem.

Za pracę każdego z nich odpowiada kwarcowy, szwajcarski mechanizm Ronda 515, który wyróżnia się niezawodnością i wysoką precyzją. Uzupełniono go o datownik w oknie na godzinie 3, którego czytelność wskazań nie budzi zastrzeżeń. Tarczę zdobią liniowe indeksy o interesującym wykroju, logo marki oraz sygnatura Swiss Made, która potwierdza, że zegarek jest dziełem szwajcarskiej marki o wysokim prestiżu. Z publikacji “Swiss Made, czyli czego dowiemy się z sygnatury zegarka”, dowiecie się, jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać taki znak jakości.

Zegarek męski Delbana Oxford 41701.626.6.061

Kup teraz

Każdy zegarek z tej serii wykonano ze szlachetnej stali nierdzewnej. Koperta zamknięta jest wysokiej jakości szafirowym szkłem, które wyróżnia się odpornością na zarysowania i wysoką przejrzystością.

Oprócz wysokiej szwajcarskiej dokładności, kolekcja Delbana Oxford charakteryzuje się elegancją i nowoczesnym wzornictwem, co odzwierciedla najnowsze trendy w modzie męskiej. Świadczy o tym nie tylko przemyślana architektura tarczy i detale, ale również konstrukcja koperty oraz meshowe bransolety.

Warto zwrócić uwagę na model Delbana Oxford 73701.626.6.031., który ze względu na interesującą kolorystykę, może znaleźć się w czołówce popularnych zegarków o nowoczesnym designie. Całość została zaprojektowana w głębokiej czerni, którą ożywiają akcenty z modnego ostatnio różowego złota.

Zegarek męski Delbana Oxford 73701.626.6.031

Kup teraz

Delbana jest jedną z tych marek, którym warto zaufać. Oferują wysoką jakość wykonania, świetne mechanizmy i interesujące projekty. Nie bez znaczenia pozostają przystępne ceny oraz renoma marki.

Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą Delbana, bo producent ma do zaoferowania sporo interesujących zegarków męskich. Zwróćcie uwagę nie tylko na kolekcję Delbana Oxford, ale również wspomnianą wcześniej serię Fiorentino oraz Como, o której z pewnością jeszcze napiszemy.