Nowy model Sekonda Sport 1391.00 – męska stylistyka i interesujące detale

14.03.2019 Nowości

W naszej ofercie znalazł się właśnie jeden z modeli marki Sekonda, który zwraca na siebie uwagę niesamowitym designem i ciekawą kolorystyką. Jednocześnie jest przykładem na fantastyczny męski zegarek w przystępnej cenie. Mowa o Sekonda Sport 1391.00.

Sekonda Sport 1391.00 to jeden z zegarków, które bez trudu zakwalifikujemy do czasomierzy o sportowym charakterze, jednak nie jest to czasomierz typowo sportowy. Cały jego urok bazuje się na przemyślanym designie, który sprawia, że model idealnie pasuje do codziennych stylizacji opartych na swobodnym stylu.

Koperta i bransoleta o fantastycznym splocie zostały wykonane z wysokiej jakości nierdzewnej stali. Natomiast interesującym detalem jest okrąg, na który naniesiono wskaźniki minutowe. Zarówno on, jak i koronka zostały pokryte PVD w pięknym i nieoczywistym odcieniu granatu.

Sekonda Sport 1391.00

Kopertę zamyka mineralne szkiełko. Pod nim kryje się tarcza o przyjemnym, głęboko nasyconym kolorze. Warto zwrócić uwagę na jej ciekawą strukturę – zewnętrzny krąg pokryty jest regularnymi pierścieniami giloszu, a centralna cześć została wykończona w lekko satynowym macie. Co ciekawe, tarcze multidatownika producent ozdobił słonecznym szlifem. Wszystko to sprawia, że tarcza znakomicie prezentuje się w dziennym świetle, a jej niejednolita struktura odbija refleksy na kilka sposobów. Zegarek nabiera głębi i fajnie prezentuje się na nadgarstku.

Sekonda Sport 1391.00

Wspomnieliśmy o multidatowniku, który znajdziecie w formie osobnych subtarcz w centralnej częsci tarczy. Na godzinie 3 znajduje się wskaźnik dni miesiąca, a na godzinie 3 – dni tygodnia. Dodatkowo marka Sekonda dodała do projektu trzecią subtarczę, która wskazuje tryb 24-godzinny zegarka. Ciekawym detalem są liniowe indeksy o charakterystycznym wycięciu, które również świetnie współgrają z promieniami światła.

Za pracę tego modelu odpowiada kwarcowy mechanizm, natomiast jego wodoszczelność sięga 5 ATM, co zabezpiecza mechanizm przed zachlapaniem i zamoczeniem.

Zegarek męski Sekonda Sport 1391.00

Kup teraz

Najciekawiej przedstawia się jednak jego cena, bo zegarek wygląda na znacznie droższy niż jest. Znaczenie ma nie tylko projekt, ale również sprawdzony kwarcowy mechanizm i wysoka dbałość o wykonanie. Koszt zakupu modelu Sekonda Sport 1391.00 nie przekracza 400 zł, co sprawia, że stosunek jakości i ceny przedstawia się rewelacyjnie.

Zachęcamy was do zapoznania się z pełną ofertą marki, bo znajdziecie tam również inne zegarki, których cena może was pozytywnie zaskoczyć. Życzymy udanych zakupów.