Co wspólnego ma ze sobą Orient, Epson i Formuła 1? Zdradzamy szczegóły wprost z Grand Prix Włoch

10.09.2019 Ciekawostki Zegarki

Jednym z największych wyróżnień dla sklepów i blogów zegarkowych są zaproszenia na kluczowe wydarzenia poszczególnych marek. Z przyjemnością uczestniczymy w takich imprezach i tym razem wyruszyliśmy na słynny tor Monza we Włoszech. Tylko co wspólnego ma Orient, Epson i Formuła 1?

Epson może kojarzyć wam się z technologicznym gigantem, który jest odpowiedzialny za produkcję wysoko wyspecjalizowanych urządzeń multimedialnych, w tym projektorów i drukarek, ale mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że Epson związany jest bardzo mocno z branżą zegarkową, dzięki markom Orient i Orient Star.

Epson i Formuła 1

Epson jednocześnie jest jednym ze sponsorów znaczącego w Formule 1 zespołu Mercedes-AMG Petronas Motorsport, który bliżej znany jest ze względu na jego słynnego kierowcę – pięciokrotnego mistrza świata Formuły 1 – Lewisa Hamiltona, który zdobył najwyższe podium kolejno w 2008, 2014, 2015, 2017 i 2018.

W tym roku Lewis Hamilton ma zamiar utrzymać zeszłoroczne mistrzostwo, co potwierdza to, że dziś jest liderem klasyfikacji generalnej Formuły 1 2019. Ekipa Mercedesa zwyciężyła także w klasyfikacji konstruktorów.

Epson jest idealnym partnerem, bo wnosi do zespołu Mercedes-AMG Petronas Motorsport nowoczesne technologie, które pozwalają wnieść im się na sam szczyt – wspierają ich działania i pozwalają znaleźć się krok przed konkurencją. Wspólne zaangażowanie przekłada się na wysokie osiągnięcia, co możecie zobaczyć na poniższym filmie.

Zaproszenie od marki Orient i Orient Star

Orient Watch należy do rodziny Seiko Epson Corporation od 2016 roku. Marki Orient i Orient Star zostały wcielone do działu Wearable and Industrial Products.

Zegarek męski Orient Star Classic RE-AM0001S00B

Kup teraz

Tak połączyły się nowoczesne technologie z długoletnimi tradycjami zegarmistrzowskimi, a kolejni producenci zegarków nie muszą obawiać się zagrożeń wynikających z niestabilności branży.

Trzeba przyznać, że zarówno zegarki Orient, jak i Orient Star są bardzo wdzięcznym materiałem blogerskim, dlatego tak chętnie o nich piszemy. Omawiamy najpopularniejsze kolekcje i wskazujemy najlepsze propozycje, co często możecie zobaczyć na naszym blogu.

Zegarek męski Orient Automatic Classic Gents RA-AG0016B10B

Kup teraz

Dotychczas mogliście przeczytać o wielu odsłonach kultowej serii Bambino, ale też o innych popularnych kolekcjach czy bestsellerowych modelach. Wszystko dlatego, że o zegarkach Orient po prostu dobrze się pisze – same dla siebie są reklamą.

Orient docenił nasze zaangażowanie i otrzymaliśmy zaproszenie na tegoroczne Grand Prix Włoch, które odbywa się jak zawsze w miejscowości Monza.

Organizatorem i sponsorem tego wyjazdu był EPSON i oficjalny polski dystrybutor Orient i Orient Star – firma PoljotEuro.

To miejsce naznaczone jest historią wyścigów, bo tor powstał w 1922 roku na terenie parku miejskiego i jednocześnie stał się trzecim na świecie stałym torem wyścigowym. Dziś jego renoma ściąga turystów z całego świata.

Przepiękna architektura, włoskie lato i szybkie bolidy to jedna z najciekawszych przygód, jakie spotkały nas w tym roku. Jednocześnie to jedno z najpiękniejszych wyróżnień dla nas jako bloga i jako sklepu.

Tym chętniej zapraszamy was do zapoznania się zarówno z ofertą marki Orient, jak i marki Orient Star, czyli ekskluzywnych japońskich zegarków.