Oto efekt miłości do tradycji i lotnictwa. Sprawdźcie nowości w kolekcji zegarków męskich Zeppelin New Captain’s Line

17.05.2021 Zegarki Nowości

Nic tak nie cieszy, jak stale rozszerzający się asortyment naszego sklepu Minuta.pl. Tym razem mamy do czynienia z kwintesencją światowego zegarmistrzostwa. Poznajcie najnowsze modele z kolekcji męskich zegarków Zeppelin New Captain’s Line.

Połączenie klasy z zaawansowaną technologią. To nie mogło się nie udać. Tym bardziej, jeśli wykonawcą jest Zeppelin, który słynie z wierności wieloletnim tradycjom i serca, jakie wkłada w produkcje każdego urządzenia. Najnowsze zegarki z kolekcji Zeppelin New Captain’s Line zachwycają jakością wykonania, a kiedy technologia łączy się z pasją, oznaczać to musi powstanie czegoś, co zapiera dech w piersiach. Przyjrzyjmy się wspólnie najnowszym zegarkom Zeppelin New Captain’s Line.

Niemiecka jakość i wierność tradycjom

Zeppelin to marka sama w sobie i każdy, kto choć raz miał w ręce ich czasomierze, doskonale wie, co mamy na myśli. Sama kolekcja New Captain’s Line to bardzo klasyczne, spokojne i stonowane czasomierze o przejrzystych tarczach. Będą one gratką dla fanów lotnictwa, między innymi ze względu na liczne nawiązania do podniebnych aktywności. Zresztą sama marka w głównym założeniu inspirowana jest branżą lotniczą, a także tworzy doskonałej jakości zegarki typu pilot, o czym możecie przeczytać w naszym artykule pt.: „Zeppelin — marka, którą musisz znać”.

Zegarek męski Zeppelin New Captains Line ZE_8652_1
Zegarek męski Zeppelin New Captains Line ZE_8652_1

Męski zegarek Zeppelin New Captain’s Line ZE_8664_2 z otwartym sercem

Pierwszym z dwóch modeli, które dołączyły do kolekcji zegarków Zeppelin New Captain’s Line, jest model ZE_8664_2. Już na pierwszy rzut oka widać, że jest on całkowicie inny od reszty zegarków z tej kolekcji.

Tym, co z pewnością najbardziej przyciąga wzrok do Zeppelin New Captain’s Line ZE_8664_2 jest jego tarcza w typie semi-skeleton. Oznacza to, że za pośrednictwem specjalnego okienka umieszczonego na froncie zegarka, możemy obserwować skomplikowaną pracę mechanizmu, jednak ostrzegamy — jest to bardzo hipnotyzujące. Co ciekawe, dodatkowo model ten posiada również przeszklony dekielek, dzięki czemu również od tylnej strony możemy podziwiać pracę zegarka. Jeśli zaciekawiła was tematyka czasomierzy typu skeleton, to odsyłamy do artykułu pt.: „Z otwartym sercem na dłoni – poznaj nasze propozycje zegarków typu skeleton”.

Zegarek męski Zeppelin New Captains Line ZE_8664_2
Zegarek męski Zeppelin New Captains Line ZE_8664_2

Za ruch wskazówek odpowiada mechanizm automatyczny

Mówiąc o wnętrzu nowych zegarka Zeppelin New Captain’s Line ZE_8664_2 musimy powiedzieć trochę więcej o jego sercu. Mianowicie jest nim automatyczny, precyzyjny mechanizm Citizen Miyota 82S7, który wspomaga 21 kamieni, a także 42-godzinna rezerwa chodu. Czym są kamienia w zegarku automatycznym? Tłumaczymy to w naszym artykule.

Zegarek męski Zeppelin New Captain’s Line ZE_8652_2 — precyzyjny, ponadczasowy i niebywale solidnie wykonany

Drugim, nowym zegarkiem w kolekcji Zeppelin New Captain’s Line jest model ZE_8652_2. To idealny przykład klasycznego, eleganckiego i ponadczasowego czasomierza, który jest uniwersalnym wariantem i sprosta nawet największym wymaganiom.

Zegarek Zeppelin New Captain’s Line ZE_8652_2 być może wizualnie nie odbiega od pozostałych modeli w kolekcji, jednak to, co znajduje się w jego wnętrzu, z pewnością zrobi wrażenie. Za pracę zegarka Zeppelin New Captain’s Line ZE_8652_2 odpowiada mechanizm automatyczny ETA 2824, który zabezpiecza klasa wodoszczelności o wartości 5 ATM. Zegarek ten wyposażono również w szafirowe, odporne na zarysowania szkło, które przykrywa doskonale przejrzystą czarną tarczę z datownikiem na godzinie 6.

Zegarek męski Zeppelin New Captains Line ZE_8652_2
Zegarek męski Zeppelin New Captains Line ZE_8652_2

Jakie są nowe zegarki Zeppelin New Captain’s Line?

Jeśli nadal po przeczytaniu tego artykuł zastanawiacie się, czy warto kupić zegarek Zeppelin z omawianej kolekcji, to zapraszamy was do naszego niedawnego tekstu, w którym nieco obszerniej omówiliśmy niemiecką kolekcję zegarków męskich Zeppelin New Captain’s Line. Powinno to rozwiać wszelkie wasze wątpliwości co do świetności tychże zegarków.

Zegarek męski Zeppelin New Captains Line ZE_8652_5
Zegarek męski Zeppelin New Captains Line ZE_8652_5

Zarówno dwa najnowsze zegarki Zeppelin New Captain’s Line, jak i pozostałe modele z tej kolekcji znajdziecie w naszym sklepie Minuta.pl. Zachęcamy również do zapoznania się z całą ofertą niemieckiego producenta, zapewniamy, że znajdziecie tam wiele wyjątkowych zegarkowych perełek.