Polskie zegarki Neat to krok w stronę ekologii i precyzji wykonania. Kupicie je z kodem rabatowym

17.06.2019 Nowości

Dotychczas zainteresowanie klientów branżą zegarmistrzowską sięgało zagranicznych producentów, ale czy to właściwy krok? Przed wami zegarki Neat, które produkuje polska marka o wyjątkowych zaletach. Wśród nich można wymienić precyzję wykonania i wysoką jakość materiałów. Teraz możecie skorzystać z kodów rabatowych.

Szukając idealnego zegarka na co dzień, w pierwszej kolejności sugerujecie się atrakcyjnym designem, renomą marki, perfekcją wykonania, a nierzadko popularnością i ceną. Tym sposobem wasz wybór ogranicza się do konkretnych firm, z których niestety większość ma zagraniczne korzenie, ponieważ polskie zegarki, chociaż chwalone przez znawców, nie są tak popularne jak byśmy chcieli. Zegarki Neat mają szansę zmienić ten obraz i spopularyzować zainteresowanie rodzimą branżą, w której nie są przecież odosobnione.

Warto podkreślić, że powstanie tej marki to również bunt przeciwko masowości produkowanych zegarków, które bezdusznie schodzą z taśmy produkcyjnej. Neat chce zerwać z takim obrazem czasomierzy i zaproponować produkty wykonane z odpowiednim zaangażowaniem.

Zegarek damski Neat Classic 38 N028

Kup teraz

Zacznijmy od początku. Neat to marka, którą założyło dwóch braci – Jacek i Piotr. Chcieli udowodnić, że polska branża zegarmistrzowska stawia na środowisko naturalne, poszukuje oryginalnych rozwiązań i ma pomysł na nową interpretację drewnianych zegarków. Jednak nie typowych casualowych modeli za grosze, a precyzyjnie i ręcznie wykonanych czasomierzy, które będą zachwycać każdym milimetrem projektu. Stąd ich spore zaangażowanie nie tylko w atrakcyjny wygląd, ale również w dokładność i pieczołowitość wykonania.

To też sugeruje sama nazwa marki, bo neat w języku angielskim oznacza schludny, czysty i staranny, i to dokładnie zobaczymy w każdym z prezentowanych modeli, w których dominuje czysta forma. Co więcej, każdy z nich wykonany jest z uwzględnieniem rygorystycznych norm jakości.

Zegarek męski Neat Knight 43 N081

Kup teraz

Zegarki Neat z drewna – filozofia bliska naturze

Drewniane zegarki nie są nowością na rynku, jednak mało jest marek, które wykonują je z należytą uwagą. I tak jak wspominaliśmy wcześniej, zegarki Neat doskonale realizują założenia marki, jednak o ich jakości nie świadczy jedynie drobiazgowość w wykonaniu, ale także najlepsze materiały.

Pierwsze na co trzeba zwrócić uwagę to materiał kopert i tarcz, które wykonane są z wysokogatunkowego drewna

Wśród nich są drzewa rodzime, ale także kilka egzotycznych. Gwarantuje to nie tylko trwałość materiału, który pozostaje odporny na wilgoć, ale też szeroką paletę kolorów, faktur, lekkości czy gęstości materiału.

Wśród propozycji znajdziecie jasny klon, między innymi w poniższym modelu Neat Classic 38 N037, który uzupełniono tarczą wykonaną z korzenia madrona.

Zegarek damski Neat Classic 38 N037

Kup teraz

Inną propozycją może być ciemne drewno z orzecha amerykańskiego, któremu w zegarku damskim Neat SLIM 38 N103 towarzyszy niemal czarny tulipanowiec.

Zegarek damski Neat SLIM 38 N103

Kup teraz

W projektach pojawiły się także obco brzmiące nazwy drzew takich jak sapele, anigre, amazaque i wiele innych, które zachwycają wzorami i nietypową kolorystyką. Dokładnie jak w poniższym czasomierzu dla mężczyzn Neat Knight 43 N083, którego koperta powstała z tulipanowca, natomiast tarcza z drewna amazaque o wyjątkowych walorach estetycznych.

Zegarek męski Neat Knight 43 N083

Kup teraz

Jak widzicie, marka nie boi się zaskakujących połączeń kolorystycznych i chętnie czerpie z zalet naturalnych materiałów. Wśród nich znajdziecie nie tylko drewno, ale również bawełnę, wełnę, kaszmir i len. Warto podkreślić, że to surowce bardzo przyjazne użytkownikowi, a ich wyprodukowanie i zastosowanie jest bezpieczne również dla środowiska naturalnego.

Zmiana kursu na ekologię

Branża zegarmistrzowska coraz częściej staje po stronie ekologii i nowego nurtu, którego celem jest ograniczenie szkodliwej działalności. Zegarki Neat także mają w tym swój udział, ponieważ drewno jest materiałem, który nie wymaga agresywnej obróbki i pozostaje całkowicie biodegradowalne. Powstają z niego nie tylko koperty i tarcze, ale również pudełka.

W ramach naturalnej równowagi firma gwarantuje, że zakup każdego z zegarków jest równoznaczny z sadzeniem trzech nowych drzew.

Zegarek męski Neat New Hoop 43 N058

Kup teraz

Zalety zegarków Neat

Kilka z nich już omówiliśmy, między innymi to, że zegarki są polskie, a to oznacza że w Polsce powstają poszczególne elementy czasomierzy i także tutaj są składane. Wyjątkiem są kwarcowe mechanizmy Citizen, które marka dobrała tak, aby spełniały jej wysokie oczekiwania. Koperty zamknięte są mineralnymi szkiełkami.

Inną z zalet, oprócz ochrony środowiska czy egzotycznych gatunków drzew, jest również dość charakterystyczny design, który spodoba się wielu miłośnikom nietypowych zegarków. To zegarki stworzone do codziennego użytkowania. Wśród nich znajdziecie kilka ciekawych linii projektowych, między innymi bardzo udane kolekcje Classic, Slim czy Knight. Niektóre z nich zawieszono na nylonowych lub skórzanych paskach, natomiast część na eleganckich bransoletach typu mesh.

Zegarek damski Neat SLIM 38 N108

Kup teraz

Projektanci zadbali o sporą różnorodność, która wyraża się w bogatej kolorystyce, różnym stylu, a także użytych materiałach. Wszystko po to, aby spełnić oczekiwania użytkowników o odmiennych oczekiwaniach pod względem designu.

Nie zmiania się jedno – estetyka i solidność wykonania.

Kod rabatowy – niespodzianka od marki Neat

W związku ze zbliżającym się Dniem Matki i Dnia Ojca oraz pojawieniem się zegarków w naszej ofercie, każdy kto zakupi zegarek Neat może skorzystać z kodu rabatowego. Wystarczy wpisać go w trakcie zakupów.

Kod promocyjny MAMA25 upoważnia do otrzymania 25% zniżki na zegarek damski w dniach 18-24.05.2019 roku.

Kod promocyjny TATA25 upoważnia do otrzymania 25% zniżki na zegarek męski w dniach 15-21.06.2019 roku.

Jeśli chcecie zobaczyć inne zegarki Neat, zachęcamy do obejrzenia pełnej oferty marki, w której czeka na was ponad 70 różnych modeli dla mężczyzn i kobiet. Życzymy udanych zakupów.