Postanowienia noworoczne z zegarkami G-Shock

06.01.2022 Zegarki

Ankiety pokazują, że jednym z najczęściej deklarowanych postanowień noworocznych jest: “Zacznę się więcej ruszać/Zacznę uprawiać jakiś sport”. Słuszna koncepcja, życzymy wytrwałości i nawet wiemy jak pomóc. Zegarki G-Shock to wymarzony kompan treningów.

Początek roku to doskonały moment, żeby coś zmienić. Większość z noworocznych postanowień jest niezwykle chwalebna – “Rzucę palenie”, “Przeczytam więcej książek” czy “Odstawię słodycze” to tylko kilka przykładów.
Nie wiemy, niestety, jak zegarki mogłyby pomóc w rzuceniu palenia, ale za to mamy pomysł, jak wspomóc Cię w postanowieniu “Zacznę się więcej ruszać”.

Obserwuj siebie

Początki w regularnym uprawianiu jakiejkolwiek aktywności są trudne. Do pierwszych widocznych efektów daleka droga, kondycja nie poprawi się z dnia na dzień, ani też nie stracimy zbędnych kilogramów po tygodniu. Dla wielu osób motywacja zaczyna słabnąć i słabnąć, aż w końcu sportowe buty idą w kąt.
A wystarczyłoby monitorować swoją aktywność, żeby mieć dowód na to, że pot wylany podczas biegania czy jazdy na rowerze nie idzie na marne.
Z pomocą przychodzi marka G-Shock i jej zegarki.

Jednym z czasomierzy w sam raz dla aktywnych jest G-Shock G-SQUAD GBA-900. To model, który potrafi chyba wszystko. Jedyne czego za Ciebie nie zrobi, to nie zastąpi w treningu. Ale zdecydowanie w tym treningu może pomóc!
Całą serię, która składa się z czterech modeli w różnym kolorze, opisaliśmy w artykule “Zegarek dla aktywnych i wymagających – Casio G-Shock G-SQUAD GBA-900”.

Wracając jednak do monitorowania aktywności – dzięki komunikacji Bluetooth® z telefonem można korzystać z aplikacji G-Shock MOVE, dzięki której użytkownik przekona się, że trening ma sens.
Ustawienia planu treningowego, przebiegnięty czy przejechany dystans, średnie tempo aktywności to tylko kilka z funkcji, dzięki którym Twoje treningi będą zbadane, zmonitorowane i przeanalizowane. Szybko dostrzeżesz zalety aktywności z zegarkiem G-Shock!

Zegarek męski Casio G-Shock G-Squad GBA-900-1A6ER
Zegarek męski Casio G-Shock G-Squad GBA-900-1A6ER

Innym świetnym rozwiązaniem doskonale pasującym do wymagających treningów, jest zegarek G-Shock G-Squad GBD-200SM. To wielofunkcyjny model, który zmierzy między innymi tempo, czas okrążenia czy liczbę spalonych kalorii. To jak ćwiczenia z personalnym trenerem.

Zegarek męski Casio G-Shock G-Squad GBD-200SM-1A6ER
Zegarek męski Casio G-Shock G-Squad GBD-200SM-1A6ER

Zegarek do codziennych aktywności

Nie wszyscy jednak od razu muszą rzucać się w wir katorżniczych treningów. Jeśli uważasz, że dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem będzie większa aktywność, ale bez specjalnych planów treningowych, to warto rozważyć np. przejażdżki na rowerze albo basen.

Nawet wówczas doskonałym kompanem jest odpowiedni G-Shock na ręce. Bo nie dość, że jest pomocny w różnych sportowych aktywnościach, to, bądźmy szerzy – wygląda równie niesamowicie!

Zegarek, który widzicie poniżej to G-Shock GMA-S140-4AER. To model przygotowany specjalnie dla pań, które chcą być aktywne i mieć na nadgarstku nieszablonowy sportowy zegarek. Taki właśnie jest ten zegarek. Bardzo lekki, a przy tym z mnóstwem funkcji m.in. system antywstrząsowy, wskaźnik prędkości czy wodoodporność aż do 200 m. Taki zegarek to doskonały zegarek na rower, na deskorolkę czy po prostu na spacer.

Zegarek damski Casio G-Shock Original GMA-S140-4AER
Zegarek damski Casio G-Shock Original GMA-S140-4AER

Panowie także znajdą coś dla siebie. Prosty w wyglądzie, ale z rozbudowanymi możliwościami i technologiami – taki jest G-Shock G-Squad Bluetooth GBD-800.

Zegarek męski Casio G-Shock G-Squad Bluetooth GBD-800-1BER
Zegarek męski Casio G-Shock G-Squad Bluetooth GBD-800-1BER

Niech nie zwiedzie Was jego niepozorny wygląd. Ten model potrafi naprawdę wiele rzeczy, które docenicie przy codziennych aktywnościach. Timer czy funkcja zapamiętywania do 200 wyników to tylko przedsmak tego, co otrzyma użytkownik tego G-Shock’a.

Najtrudniejsze postanowienia tylko z G-Shock

Siłą marki G-Shock jest to, że potrafi ona odpowiedzieć na przeróżne oczekiwania. W bogatym portfolio zegarków można znaleźć rozmaite modele – od stosunkowo prostych aż po ultrawytrzymałe czasomierze dla wymagających.
Na te ostatnie powinni zwrócić uwagę wszyscy ci, którzy postanowili w nowym roku przełamać bariery!

Jeśli Twoim noworocznym planem jest na przykład udział w ekstremalnym biegu – w błocie, po bezdrożach lub dzikich ostępach, to najlepszym partnerem będzie G-Shock G-Steel B400. To model zaprojektowany tak, aby przetrwać nawet najtrudniejsze warunki. Wytrzymała stal szlachetna, system antywstrząsowy czy technologia Tough Solar, która pozwala na ładowanie baterii zegarka energią słoneczną, to tylko kilka z jego funkcji. To zdecydowanie coś więcej niż sportowy czasomierz.

Zegarek męski Casio G-Shock G-Steel GST-B400-1AER
Zegarek męski Casio G-Shock G-Steel GST-B400-1AER

A jeśli uważasz, że nawet G-Steel nie spełni Twoich wymagań, to w portfolio marki istnieje kolekcja, która nie pozostawi już żadnych złudzeń.
Serię G-Shock Master of G tworzą najlepsze zegarki dla twardzieli. A jednym z modeli jest zegarek Master Of G GW-9400. Nie boimy się powiedzieć, że to komandos pośród zegarków G-Shock.
Jeśli więc w ramach swojego postanowienia noworocznego ruszysz na jakąś wyprawę – po górskich bezdrożach, na safari w Afryce albo w podróż po amazońskiej dżungli, Master of G musi być z Tobą!

Zegarek męski Casio G-Shock Master Of G GW-9400-1ER
Zegarek męski Casio G-Shock Master Of G GW-9400-1ER

Nasz przegląd zegarków, które pomogą nie porzucić waszych noworocznych postanowień, kończymy modelem G-Shock G-Squad GBD-H1000. To czasomierz chętnie wybierany przez klientów chcących mieć na swoim nadgarstku urządzenie, które spełnia największe wymagania. Mało który zegarek posiada tyle funkcji, co ten model – od prostego stopera aż po pięć wbudowanych czujników: optyczny czujnik tętna, czujnik ciśnienia atmosferycznego, kompas, termometr i akcelerometr.

Zegarek męski Casio G-Shock G-Squad GBD-H1000-1A7ER
Zegarek męski Casio G-Shock G-Squad GBD-H1000-1A7ER

Gdzie szukać takich wyjątkowych zegarków? Oczywiście w sklepie Minuta.pl, gdzie możecie liczyć na sprawne zakupy i szybką wysyłkę towaru.
Natomiast, jeśli jesteście w Warszawie, to odwiedźcie nasz butik z zegarkami. Wszystkie zaprezentowane powyżej modele są dostępne na miejscu, możecie przyjechać, przymierzyć i kupić od ręki (a właściwie od razu na rękę). Zapraszamy.