Prestiżowa kolekcja Adriatica Passion. Sprawdźcie, co nowego u szwajcarskiego producenta

25.02.2021 Zegarki

Asortyment naszego sklepu Minuta.pl od pierwszych dni nowego roku pęka w szwach od nowości. Wśród nich nie zabrakło oczywiście zegarkowych perełek prestiżowych szwajcarskich producentów. Mowa oczywiście o Adriatica i jej najnowszych zegarkach w kolekcji Passion.

Czasomierze szwajcarskiego producenta istnieją na rynku zegarmistrzowskim już przeszło kilkadziesiąt lat i od samego początku uznawane były za urządzenia najwyższej klasy. Mimo upływu czasu dewizą marki wciąż jest precyzja i doskonała jakość, czego niezbitym dowodem są najnowsze modele w kolekcji Adriatica Passion.

Zegarek męski Adriatica Passion A8204.1121CH
Zegarek męski Adriatica Passion A8204.1121CH

Ponadczasowe, szwajcarskie zegarki Adriatica Passion

Do dotychczasowej obszernej kolekcji szwajcarskich zegarków Adriatica Passion dołączyło aż sześć nowych modeli. To, co w nich wyjątkowe to fakt, że każdy z nich został zaprojektowany w zupełnie innej stylistyce. Wszystko po to, aby zadbać o każdego konsumenta oraz sprostać jego nawet największym wymaganiom.

Nowe męskie zegarki Adriatica Passion, choć wizualnie różne, mają wspólny mianownik, którym jest wysoka jakość. Za ich pracę odpowiadają niezwykle precyzyjne mechanizmy kwarcowe, zabezpieczone klasą wodoszczelności na poziomie 10ATM bądź 5ATM. Dodatkowo w każdym modelu zastosowano szafirowe szkiełko, które jest wyjątkowo odporne na wszelkie uszkodzenia.

Zegarek męski Adriatica Passion A8204.2163CH
Zegarek męski Adriatica Passion A8204.2163CH

Szwajcarski zegarek męski Adriatica Passion A8202.T115CH

Wśród sześciu, nowych zegarków Adriatica Passion dostępne są te, na stalowej bransolecie. W tym miejscu nie sposób nie wspomnieć o elegancko-sportowym modelu Adriatica Passion A8202.T115CH, który przyciąga oko swoimi walorami estetycznymi.

Zegarek męski Adriatica Passion A8202.T115CH
Zegarek męski Adriatica Passion A8202.T115CH

Zegarek ten opiera się na stalowej srebrnej konstrukcji. Wyposażony został w praktyczny datownik oraz chronograf pod postacią dodatkowych subtarcz. Tarcza szwajcarskiego zegarka Adriatica Passion A8202.T115CH jest w granatowym, kontrastującym do bransolety odcieniu. Co więcej, aby nieco bardziej wyeksponować elegancki charakter czasomierza, wewnątrz tarczy zastosowano ozdobny gilosz. Model ten dostępny jest również w drugim wariancie kolorystycznym, w którym dominują ciemniejsze barwy.

Zegarek męski Adriatica Passion A8202.Y113CH
Zegarek męski Adriatica Passion A8202.Y113CH

Spojrzenie w przeszłość — Adriatica Passion A1194.1253CH w stylu vintage

Na tle pozostałych pięciu modeli, wyróżnia się wariant w stylistyce vintage. Mowa o szwajcarskim zegarku męskim Adriatica Passion A1194.1253CH. Model ten zapięty został na czarnym, skórzanym pasku. Uroku i starodawnego charakteru dodaje koperta w kolorze postarzanego złota, która dzięki charakterystycznym wykończeniom gra pierwsze skrzypce. Na tarczy zastosowano indeks mieszany, również w odcieniu złota, który kontrastuje z białą, ozdobioną giloszem tarczą.

Zegarek męski Adriatica Passion A1194.1253CH
Zegarek męski Adriatica Passion A1194.1253CH

Na godzinie szóstej widnieje sygnatura Swiss Made, która świadczy o doskonałej jakości szwajcarskich męskich zegarków Adriatica Passion, a także o rygorystycznych wymaganiach, którym owe modele musiały sprostać, aby zostać oznaczone tym prestiżowym oznaczeniem. Więcej o Swiss Made dowiecie się z naszego artykułu.

Zegarek męski Adriatica Passion A8150.K214CH
Zegarek męski Adriatica Passion A8150.K214CH

Wszystkie najnowsze szwajcarskie zegarki Adriatica Passion, a także pozostałe modele z oferty producenta znajdziecie w naszym sklepie Minuta.pl. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z kategorią nowości, ponieważ od początku roku roi się tam od zegarkowych perełek, których nie możecie przeoczyć.