Raty Santander 0% – nowa oferta ratalna na zakup zegarka

20.03.2019 Zakupy

Od dawna w naszym sklepie możecie skorzystać z rozłożenia płatności na mniejsze i bardziej dogodne sumy. Tym razem raty Santander 0% rozszerzyliśmy o kilka wariantów – bez prowizji i bez ukrytych kosztów.

Takie promocje to doskonała okazja na zakup zegarka marzeń lub wybranie idealnego prezentu dla bliskiej osoby. Tym bardziej, że raty Santander to bardzo wygodna i bezpieczna opcja na zakupy przez Internet. Od teraz możecie rozłożyć należną kwotę na równe comiesięczne należności, które nie obciążą waszego budżetu.

Brak odsetek
Brak prowizji
Brak ubezpieczeń
Brak pierwszej wpłaty

Raty Santander 0% – jak to działa?

Ci którzy korzystali już z płatności Santander doskonale je znają, ale raty Santander są równie łatwe i przyjemne także dla klientów, którzy sięgają po nie po raz pierwszy. Pierwszym waszym krokiem może być wykonanie symulacji opłat. Aby to zrobić, odwiedźcie nasz sklep z zegarkami minuta.pl i skorzystajcie przy wybranym modelu z opcji Oblicz raty – Santander – RATY 0%, którą znajdziecie po prawej stronie karty produktu.

Otworzy się dedykowana zakładka, w której uwzględniona jest wartość waszych zakupów. Kolejno możecie zdecydować się na: dokonanie części wpłaty, która nie jest obowiązkowa oraz wybrać najlepszą dla was opcję spłat – od 1 do 12 rat. System obliczy koszt comiesięcznej wpłaty.

Taką symulację wykonaliśmy dla zegarka męskiego Vostok Europe Energia NH35A-575A279, który w sklepie kosztuje 3195 zł i tę kwotę rozłożyliśmy na 12 miesięcy.

Raty Santander 0%

0% na 3, 5, 10, a może 12 rat – większa możliwość wyboru

Podobne symulacje możecie wykonać uwzględniając częściową wpłatę, zakup kilku zegarków, a także rozłożenie płatności na mniejszą liczbę spłat – to wygodna opcja dla tych, którzy chcą zrobić zakupy na krótszy okres ratalny niż tradycyjne 10 czy 12 rat 0%, a wybór zależy wyłącznie od was – suwak pozwoli wybrać ich dowolną liczbę.

Jeśli podjęliście już decyzję o zakupach w sklepie minuta.pl, wystarczy że wybrane zegarki, po zalogowaniu do sklepu, umieścicie w koszyku i przejdziecie do płatności. Tam zaznaczcie opcję Płacę w ratach Santander – RATY 0%, a system przekieruje was do dedykowanej karty, dzięki której będziecie mogli złożyć wniosek kredytowy.

Cała procedura przebiega online, bez wychodzenia z domu, bez podpisów i bez papierowych wniosków. Co więcej, raty Santander to brak prowizji, odsetek i kosztów ubezpieczenia. Suma zakupu podzielona jest na równe części. Pamiętajcie o jednym – prawo zwrotu przy zakupach ratalnych obowiązuje przez 14, a nie 100 dni.

Natychmiast po otrzymaniu pozytywnej decyzji ze strony Santander, wasze zakupy zostaną przez nas zrealizowane.

Zapraszamy do skorzystania z oferowanych w sklepie opcji ratalnych i życzymy udanych zakupów, a tych którzy nie czują się przekonani do rat, zachęcamy do przeczytania naszej publikacji “Dlaczego warto kupić zegarek na raty?”.