Sportowy akcent w zegarkach Doxa D-Chrono. Szwajcarski producent znów zaskakuje

04.02.2021 Zegarki

Doxa nowy rok zaczyna z mocnym naciskiem na nowości. Po raz kolejny zaskakuje nas nowymi propozycjami. Poznajcie nową kolekcję zegarków sportowych Doxa D-Chrono.

Ktoś, kto choć raz miał w ręce szwajcarski zegarek od Doxy, wie, co oznacza prawdziwy kunszt zegarmistrzostwa. Dewizą tego producenta jest uniwersalność, co z resztą doskonale widać po asortymencie w naszym sklepie Minuta.pl. W te ramy idealnie wpisuje się najnowsza kolekcja zegarków Doxa D-Chrono, łącząca w sobie klasyczny design ze sportowym zacięciem. Sprawdźcie sami.

Zegarek męski Doxa D-Chrono 165.10.015.01
Zegarek męski Doxa D-Chrono 165.10.015.01

Zegarki Doxa D-Chrono – sportowo-eleganckie oblicze producenta

Na pierwszy rzut oka widać, że sportowo-eleganckie zegarki Doxa D-Chrono są dedykowane dla panów lubiących uniwersalność, ponieważ te czasomierze sprawdzą się doskonale jako dodatek do casualowych, a także sportowych stylizacji.

Zegarki męskie Doxa D-Chrono dostępne są w sześciu wariantach kolorystycznych, jednak myślą przewodnią kolekcji, są klasyczne barwy. Przy projektowaniu czasomierzy Doxa D-Chrono postawiono na prostotę, nie znajdziecie w nich zbędnych zdobień, giloszy czy ozdobnych kamieni. Zegarki te posiada gładką linię tarczy, która dodaje im elegancji i klasy.

Zegarek męski Doxa D-Chrono 165.10.021.01
Zegarek męski Doxa D-Chrono 165.10.021.01

Aby nadać kolekcji nieco bardziej sportowego charakteru, zastosowano wyraźny i kontrastujący akcent kolorystyczny pod postacią przeszyć w kolorze niebieskim, czerwonym bądź żółtym, a także umieszczając kolorowe wskazówki na tarczy zegarka.

Zegarek męski Doxa D-Chrono 165.70.081.01
Zegarek męski Doxa D-Chrono 165.70.081.01

Jaki jest zegarek Doxa D-Chrono?

Jak już wyżej wspominaliśmy, Doxa słynie z bardzo precyzyjnych czasomierzy oraz dbałości o nawet najmniejszy szczegół. Nie inaczej jest w przypadku kolekcji D-Chrono. Zegarki te posiadają kopertę z bardzo wytrzymałej stali szlachetnej z antykorozyjną powłoką PVD w kolorze czarnym. Za pracę zegarków Doxa D-Chrono odpowiedzialny jest bardzo precyzyjny mechanizm kwarcowy.

Zegarek męski Doxa D-Chrono 165.70.191.01
Zegarek męski Doxa D-Chrono 165.70.191.01

Funkcjonalność zegarka Doxa D-Chrono

Szafirowe, odporne na zarysowania szkiełko ochrania czarną tarczę, na której znajduje się kontrastujący indeks liniowy oraz smukłe wskazówki. Zegarek został wyposażony w datownik oraz chronograf pod postacią subtarczy. O współzależności tych dwóch funkcji możecie przeczytać w naszym zeszłorocznym artykule.

Całość zabezpieczono wodoszczelnością na poziomie 5ATM, która chroni zegarek przed zalaniem, a także umożliwia pływanie powierzchowne z zegarkiem na nadgarstku.

Zegarek męski Doxa D-Chrono 165.10.101.01
Zegarek męski Doxa D-Chrono 165.10.101.01

Zegarki Doxa D-Chrono przypadnie do gustu każdemu mężczyźnie, który stawia na stonowane, ale jednocześnie bardzo eleganckie dodatki. Czasomierze tego producenta wykonane są z niebywałą dbałością. Urządzenia te składają się z komponentów najlepszej jakości, dlatego uważamy, że cena zegarka Doxa D-Chrono, biorąc pod uwagę jego precyzję wykonania, jest jak najbardziej adekwatna.

Zegarek męski Doxa D-Chrono 165.70.071.01
Zegarek męski Doxa D-Chrono 165.70.071.01

Zachęcamy do zapoznania się z całą kolekcją Doxa D-Chrono, a także pozostałym asortymentem szwajcarskiego producenta. Wszystko to znajdziecie na naszej stronie internetowej Minuta.pl.