Srebrny czy złoty? Damskie zegarki Maserati

20.10.2021 Zegarki Modowe

Dobieramy zegarek – jaki wybrać, do czego ma pasować, w jakim ma być stylu? Zacznijmy jednak od tego, czy ma to być zegarek srebrny czy złoty?

Oczywiście dylemat, jaki czasomierz wybrać, nie jest domeną wyłącznie pań. Mężczyźni pewnie równie często zachodzą w głowę, jak dobrać zegarek do stroju czy okoliczności. Dzisiaj skupimy się jednak na kobietach i przedstawimy kilka pomysłów na zegarek srebrny lub złoty. Pomocne w tym będą bardzo ciekawe modele od znanej marki Maserati.

Złote zegarki dla pań

Marylin Monroe śpiewała, że diamenty są najlepszym przyjacielem kobiety, ale złote dodatki chyba są równie mile widziane. Od kiedy branża zegarmistrzowska nauczyła się barwić metale na dowolny kolor, czasomierze w kolorze złota zalały rynek.
Wcześniej złoty zegarek oznaczał ten wykonany z drogocennego kruszcu. Łatwo się domyślić, że na taki rarytas mogli sobie pozwolić jedynie najbogatsi klienci.
Obecnie powszechnie stosowaną metodą barwienia jest specjalna powłoka PVD.

Zegarek damski Maserati Successo Solar R8853145502
Zegarek damski Maserati Successo Solar R8853145502

Zegarek Maserati Successo Solar to przykład eleganckiego złotego zegarka dla pań. Pod mineralnym szkłem znajduje się biało-srebrna tarcza, na której umieszczono złoty indeks liniowy. Jak przystało na Maserati, nie mogło również zabraknąć charakterystycznego logo marki. Złoty trójząb znajduje się w miejscu godziny dwunastej.
Warto podkreślić, że ten model wyposażony jest w nowoczesny układ kwarcowo-solarny, który pozwala ładować zegarek światłem słonecznym.

Zegarek damski Maserati Competizione R8853100506
Zegarek damski Maserati Competizione R8853100506

Maserati Competizione jest eleganckim zegarkiem dla kobiet. Ten model zaprojektowano jako uzupełnienie złotej biżuterii. Ozdobna koperta oraz subtelna bransoletka utrzymane są w złotej kolorystyce i świetnie uzupełniają się z klasyczną biżuterią.
Na cyferblacie znajduje się punktowy indeks z kryształkami, a na godzinie dwunastej charakterystyczne logo marki Maserati.
To czasomierz elegancki i klasyczny, który może służyć zarówno jako zegarek codzienny, jak również jako biżuteryjna ozdoba stroju na wieczór.

Może jednak srebro

Są panie, dla których dyskusja – srebrny czy złoty zegarek – jest bezprzedmiotowa. Wolą one srebrne dodatki i takich też szukają czasomierzy. Marka Maserati wychodzi oczywiście naprzeciw ich oczekiwaniom.

Zegarek damski Maserati Successo Solar R8853145506
Zegarek damski Maserati Successo Solar R8853145506

To bliźniaczy model prezentowanego wcześniej zegarka z kolekcji Successo Solar. Tym razem jednak panie otrzymują srebrny czasomierz z czarną jak noc tarczą. Na niej zaś dodatki w tym samym odcieniu co koperta i bransoleta.
Ten srebrny zegarek to doskonałe rozwiązanie na co dzień. Jest bardzo praktyczny dzięki czytelnej i przejrzystej tarczy. Będzie pasować do wielu stylizacji, mniej lub bardziej oficjalnych.

Zegarek damski Maserati Successo Solar R8853145507
Zegarek damski Maserati Successo Solar R8853145507

W serii kwarcowo-solarnej występuje jeszcze model cały srebrny, z białą tarczą. To zegarek subtelny i delikatny w swoim wyglądzie. Koperta ze stali szlachetnej i stalowa bransoletka o ciekawym splocie tworzą spójną całość.
Na jasnej tarczy umieszczono srebrne dodatki – indeks słupkowy, wskazówki oraz logo marki Maserati.
Gratką jest fakt, że do tego modelu Maserati Successo Solar dodawana jest w zestawie srebrna bransoletka o prostym kroju.

komplet Maserati Successo Solar

Taki komplet to doskonały pomysł na prezent dla kobiety, która woli srebrną biżuterię od złotej. Markowy zegarek i elegancka bransoleta zamknięte w gustownym pudełku. Która z pań nie chciałaby takiego upominku?

Zegarek srebrny czy złoty? Tego z całą pewnością nie można rozstrzygnąć. Kluczowe są przecież osobiste preferencje, styl czy nawet okoliczności. Wiemy jedno – wybór kobiecych czasomierzy złotych i srebrnych jest przeogromny.

Warto odwiedzić sklep Minuta.pl, aby przekonać się, jaki wybór zegarków czeka na panie. Zapewniamy, że nie mniejsza oferta przygotowana jest również dla mężczyzn. Wystarczy zrobić “klik”, aby odwiedzić nasz sklep internetowy. Zapraszamy serdecznie!