Szwajcarskie zegarki dla kobiet Doxa D-Lux — recenzja najnowszej kolekcji

24.04.2021 Zegarki Nowości

Pierwsze co przychodzi nam do głowy widząc nazwę najnowszej kolekcji zegarków szwajcarskich dla kobiet Doxa D-Lux to prestiż, luksus i klasa. Czasomierze z tej serii to absolutna nowość w naszym sklepie Minuta.pl, dlatego sprawdźcie co skrywa w sobie kolekcja eleganckich zegarków damskich Doxa D-Lux.

Dla każdego miłośnika zegarków Doxa jest synonimem szwajcarskiego kunsztu zegarmistrzostwa. Georges Ducommun, założyciel marki, rozpoczynał swoją przygodę na rynku, mając zaledwie 20 lat i pomimo młodego wieku nie dawał za wygraną i zyskiwał uznanie klientów, finalnie budując swoje imperium, noszące nazwę Doxa.

Zegarek damski Doxa D-Lux 111.13.201.10
Zegarek damski Doxa D-Lux 111.13.201.10

Jakie są szwajcarskie zegarki damskie Doxa D-Lux?

Kolekcja zegarków damskich Doxa D-Lux stworzona została z myślą o eleganckich kobietach, chcących, aby ich nadgarstek przyciągał do siebie uwagę. Jeśli minimalizm i proste projekty do ciebie nie trafiają to zegarki Doxa D-Lux mogą okazać się strzałem w dziesiątkę.

Zegarek damski Doxa D-Lux 111.13.011.10
Zegarek damski Doxa D-Lux 111.13.011.10

Czasomierze Doxa D-Lux to dwanaście wspaniałych szwajcarskich modeli godnych sygnatury Swiss Made. Wszystkie z nich charakteryzują się niewielkim rozmiarem, dzięki czemu sprawdzą się jako zegarek na mały nadgarstek. Zbudowano je na podstawie okrągłej tarczy i eleganckiej, lekko połyskującej bransolety ze stali szlachetnej.

Zegarek damski Doxa D-Lux 111.13.208.10
Zegarek damski Doxa D-Lux 111.13.208.10

Doxa D-Lux — kolekcja złotych i srebrnych zegarków dla kobiet

Przeglądając wszystkie dwanaście modeli zegarków damskich Doxa D-Lux możemy dostrzec, że występują w dwóch wariantach — srebrnym i złotym. Jednak to nie wszystko. Czasomierze mimo zbliżonej kolorystyki, różnią się tym, co znajduję się w samym centrum — na tarczy zegarka.

Zegarek damski Doxa D-Lux 111.15.208.10
Zegarek damski Doxa D-Lux 111.15.208.10

Każdy doskonale wie, że to właśnie tarcza zegarka potrafi całkowicie odmienić jego wygląd. W przypadku szwajcarskich zegarków Doxa D-Lux mamy aż trzy różne kombinacje wykończeń i kolorów oraz indeksów. Dla pań, które cenią sobie klasyczny wygląd, idealnie sprawdzą się zegarki z gładką tarczą np. w kolorze białym i indeksem rzymskim, bądź te ze szlifem słonecznym.

Zegarek damski Doxa D-Lux 111.15.014.10
Zegarek damski Doxa D-Lux 111.15.014.10

Zegarki z masą perłową dla kobiet

Szwajcarskie zegarki dla kobiet Doxa D-Lux to również nieco bardziej odważne kombinacje. W tej kolekcji znajdziecie modele, w których zastosowano delikatnie połyskującą masę perłową oraz indeks punktowy pod postacią cyrkonii. To rozwiązanie sprawia, że czasomierz nabiera niebanalnego sznytu i z pewnością sprawdzi się idealnie zarówno jako zegarek do pracy, na co dzień, jak i na wielkie wyjście.

Zegarek damski Doxa D-Lux 111.33.058.11
Zegarek damski Doxa D-Lux 111.33.058.11

Zegarki Doxa D-Lux to nie tylko ponadczasowy design, ale także świetna, szwajcarska jakość. Za ich pracę odpowiada bardzo precyzyjny mechanizm kwarcowy, zabezpieczony przez wodoszczelność na poziomie 3 ATM. Dodatkowo delikatne serce zegarków Doxa D-Lux zostało zabezpieczone szafirowym, odpornym na zarysowania, szkiełkiem.

Zegarek damski Doxa D-Lux 111.15.108.10
Zegarek damski Doxa D-Lux 111.15.108.10

Podsumowanie

Na koniec kilka słów gwoli podsumowania. Szwajcarskie zegarki damskie Doxa D-Lux to przede wszystkim:

  • Doskonała jakość godna szwajcarskiej sygnatury Swiss Made.
  • Ponadczasowy design, idealny dla eleganckich kobiet.
  • Dwanaście różnych rozwiązań.
  • A także uniwersalność.
  • Wszystkie powyższe czasomierze, a także pozostałe szwajcarskie zegarki damskie z kolekcji Doxa D-Lux znajdziecie w naszym sklepie Minuta.pl