Victorinox Partnerem Pomiaru Czasu podczas ORLEN Warsaw Marathon 2018

27.04.2018 Ciekawostki

ORLEN Warsaw Marathon to jedna z największych i najpopularniejszych imprez biegowych w Polsce. Co roku startują w niej dziesiątki tysięcy biegaczy z całego kraju. Victorinox został oficjalnym partnerem tego sportowego wydarzenia.

W ostatnią niedzielę (22 kwietnia) odbyła się kolejna edycja ORLEN Warsaw Marathon. Tym razem wyścig uświetniony został obecnością jednej z najbardziej niezawodnych i wytrzymałych marek na światowym rynku zegarmistrzowskim – Victorinox Partnerem Pomiaru Czasu!

Victorinox dla biegaczy – ORLEN Warsaw Marathon 2018

Marka towarzyszyła uczestnikom biegu nie tylko na starcie i mecie, ale również podczas samego maratonu. Sportowcom asystowały samochody wspierające, a Victorinox dodatkowo przygotował dla uczestników imprezy konkursy, w których mogli wygrać atrakcyjne nagrody. Wśród nich były m.in. walizka Vx Touring Wheeled Carry-On czy zegarek I.N.O.X. Carbon Limited Edition, który również znajdziecie w naszym sklepie.

Zegarek męski Victorinox I.N.O.X. Carbon Limited Edition 241800.1

Kup teraz

Victorinox znany jest ze wspierania ważnych inicjatyw sportowych i społecznych, jakimi są np. pomoc paraolimpijczykom z brazylijskiej kadry wioślarzy czy edukacja w zakresie zmian klimatycznych dla dzieci i młodzieży. Victorinox i tym razem odnalazł się w sytuacji znakomicie. Wsparcie maratończyków to doskonała analogia do wytrzymałości i niezawodności zegarków tej marki. O licznych testach, które przechodzą, aby zostać najlepszymi z najlepszych, pisaliśmy w artykule “I.N.O.X. – zegarek tak dobry, że można go ugotować”.

ORLEN Warsaw Marathon 2018

Zegarki z kolekcji I.N.O.X. to czasomierze należące do najbardziej wytrzymałych zegarków na świecie. Liczne testy potwierdziły, że nie tylko przetrwają upadek z naprawdę dużej wysokości, ale także pranie w pralce na pełnych obrotach, kontakt z niebezpieczną chemią i naprawdę ekstremalne temperatury.

Victorinox companion for life!

– Cieszymy się, że do grona tych inicjatyw dołączyło w tym roku partnerstwo z ORLEN Warsaw Marathon, dzięki czemu wspólnie możemy promować ideę sportowej rywalizacji i dbania o zdrowie. Właśnie w taki sposób rozumiemy hasło „Victorinox companion for life!” – powiedział Bogusław Dutkiewicz, prezes Victorinox Poland.

Zegarek męski Victorinox I.N.O.X. 241688

Kup teraz

Victorinox to doskonały kompan dla każdego sportowca. Odporny, wytrzymały i niezawodny. Stanie się nieocenionym towarzyszem każdej, nawet najbardziej obciążającej dyscypliny. Udział w ORLEN Warsaw Marathon to doskonała okazja, aby to podkreślić i kolejny raz wspomnieć, że profesjonalny sport wymaga profesjonalnego zegarka. Zachęcamy do obejrzenia wszystkich modeli Victorinox w naszym sklepie.

Gratulujemy wszystkim maratończykom wytrzymałości i hartu ducha!