Wężowa skórka i motyw aligatora na topie – nowe zegarki Cluse

10.04.2019 Nowości

Zegarki Cluse wytyczają trendy w branży modowej. Tym razem marka zaproponowała coś, co z pewnością będzie hitem nadchodzących miesięcy, między innymi paski z wężowej skórki. Zobaczcie, jakie motywy i kolory będą modne w nadchodzącym sezonie.

Motywy zwierzęce są popularne w modzie od bardzo dawna. Widać to w pokazach największych domów mody, które każdego roku przedstawiają swoim klientkom kolejne ciekawe propozycje. W rzeczywistości każdy z nich nigdy nie znika, ale ustępuje pola kolejnej inspiracji czerpanej wprost ze świata zwierząt. Style zmieniają się i przeobrażają, ale znany nam animal print trwa cały czas czekając na ponowne odkrycie. To jedna z najbardziej fascynujących cech mody.

Ostatnim popularnym deseniem były kocie cętki, natomiast branża zegarkowa proponowała głównie paski ze skóry tłoczonej w krokodyli wzór. Wszystko wskazuje na to, że szybko się to zmieni. Tym razem świat na nowo odkrywa zalety wężowej skórki.

Zegarek damski Cluse Triomphe CL61009

Kup teraz

Zegarki Cluse – w stronę dżungli

W tym sezonie pojawia się kilka motywów wprost z dżungli – wzorzyste tkaniny zdobione egzotyczną roślinnością i kolorowym ptactwem. Moda otwiera się na tropikalne klimaty, więc najlepszą porą na jej odkrywanie jest właśnie sezon wiosna-lato 2019. Z taką kampanią wyruszyła marka Cluse nadając jej motto – Step into the jungle (wkrocz do dżungli).

Połączenie motywów roślinnych i zwierzęcych będzie w najbliższym czasie strzałem w 10, a zegarki Cluse są tego najlepszym dowodem. W nowościach nie zabrakło również popularnych kolorów złota, w tym jego słonecznych odcieni i lubianej barwy rose gold, które znakomicie łączą się z modną wężową skórką.

Zegarek damski Cluse Triomphe CL61008

Kup teraz

Pyton czy aligator?

Egzotyczne wzory zegarków Cluse to nie tylko wężowy motyw zaczerpnięty ze skóry pytona, ale także sporo propozycji skórzanych pasków tłoczonych na wzór aligatora. Każdy z nich wykonany jest z naturalnej skóry, preparowanej w taki sposób, aby nadać jej jak najbardziej realistyczny wygląd. Z drugiej strony, producent postawił na bogatą kolorystykę, w której znajdziemy nie tylko tropikalne zielenie, ale również zmysłowe pastele, intensywny róż czy świeżą biel.

Co więcej, marka zdecydowała się na połączenie modnych motywów zwierzęcych z docenionymi już kwadratowymi kopertami, które okazały się jednym z najpopularniejszych trendów ostatnich miesięcy. Trzeba przyznać, że prezentują się znakomicie.

Zegarek damski Cluse La Tetragone CL60016

Kup teraz

Każdy z nich będzie idealnym dodatkiem, ponieważ styliści nie ukrywają, że motyw zwierzęcy prezentowany w oryginalnym i wyważonym stylu jest jednym z najlepszych wyborów na ten sezon.

Zegarki Cluse świetnie prezentują się nie tylko w zestawieniach z eleganckimi kreacjami, ale także przy codziennych i mniej zobowiązujących strojach. Kobiety chcące zaprezentować się w odważnej i drapieżnej stylizacji, również docenią charakterystyczne paski, które dopasują się do pozostałych elementów garderoby, tworząc tym samym awangardową, ale harmonijną kompozycję. Jednym z takich zegarków jest Cluse La Tetragone CL60018, którego spokojna i przygaszona szarość znakomicie współgra z motywem aligatora.

Zegarek damski Cluse La Tetragone CL60018

Kup teraz

Kobiety kochające wyraziste i energetyzujące barwy docenią ekspresywny róż, który pojawił się w zegarku Cluse La Tetragone CL60020. Znakomitym pomysłem było dodanie do projektu koloru różowego złota, które uszlachetnia czasomierz i nadaje mu ciepłego, zmysłowego wykończenia.

Zegarek damski Cluse La Tetragone CL60020

Kup teraz

Zegarki Cluse – nowości

Marka Cluse fantastycznie przygotowała się na zbliżający się sezon – zaproponowała modne i odważne wzory ubrane w oryginalną formę. Każdy z nich to ukłon w kierunku nieśmiertelnego stylu inspirowanego motywami zwierzęcymi. Co ważniejsze, będą idealnym dodatkiem, który sprawi, że każda stylizacja, nawet najzwyklejsza, nabierze wyrazistości.

Zegarki, które przedstawiliśmy w tej publikacji to nie jedyne nowości marki Cluse, bo w ofercie pojawiły się również inne czasomierze z kampanii Jungle, ale również kilka eleganckich propozycji zdobionych dyskretnymi detalami. Zachęcamy do obejrzenia pozostałych modeli Cluse. Poniżej film promujący linię Jungle.