Z miłości do kobiet

03.03.2022 Zegarki Prezenty

Jest w roku kilka takich dni, o których fetowaniu się pamięta choćby nie wiadomo co. Po prostu tych świąt nie wolno przegapić. Jednym z nich jest niewątpliwie Dzień Kobiet.

Dzień Matki i Dzień Kobiet to niezwykłe dwa dni w roku, gdy wszystkie panie są wyjątkowo doceniane. Oczywiście, szacunek kobietom należy się każdego dnia, niezależnie od święta, jednak faktycznie w te Dni atmosfera robi się szczególna.

Dzień Kobiet to zupełnie inne święto niż np. gwiazdka, gdy wręczamy sobie wzajemnie prezenty, często wcześniej ustalając, co miło by było znaleźć pod choinką. Marcowe upominki są “jednokierunkowe”. Nie ma tu żadnej wzajemności i ustaleń, a prezent na Dzień Kobiet jest wyrazem pamięci i miłym gestem w stronę pań.

Pewnie myśląc o upominku z okazji tego święta, przychodzą na myśl tulipany, prawda? Fakt, że tego dnia na ulicznych straganach i w kwiaciarniach królują one jak dawniej goździki. Czerwone, różowe, żółte, białe… jest w czym wybierać. A być może, zamiast pójścia na łatwiznę, zrobić coś niestandardowego i czymś zaskoczyć.

Zegarka w prezencie na Dzień Kobiet chyba nie spodziewa się zbyt wiele pań, a to taki doskonały sposób na okazanie sympatii.

Kobiety lubią błyszczące kamienie

Czy może być lepszy pomysł na sprawienie niespodzianki niż delikatny i zmysłowy czasomierz, który można swobodnie używać każdego dnia? Tak jak na przykład zegarek Anne Klein z kolekcji Diamon Dial.

Zegarek damski Anne Klein AK-3529SVRT
Zegarek damski Anne Klein AK-3529SVRT

Połączenie różowego złota ze srebrem to nieszablonowe podejście. Zwykle zegarki mają jednolitą barwę obudowy i bransoletki, a tym razem dwa odcienie się ze sobą przeplatają. To zegarek dla nowoczesnej kobiety, która tym delikatnym czasomierzem chciałaby podkreślić swój styl.
Wisienką na torcie w tym modelu jest kryształ wyznaczający godzinę dwunastą. Dzięki niemu zegarek staje się jeszcze bardziej biżuteryjny, a to coś w sam raz dla każdej kobiety.

Spodobał się ten styl z kamieniem w indeksie? To w takim razie zostańmy przy takich zegarkach jeszcze przez chwilę, bo marka Anne Klein potrafi tworzyć więcej takich cudeniek.

Zegarek damski Anne Klein AK-2660BKRG
Zegarek damski Anne Klein AK-2660BKRG

Te dwa modele, które widać powyżej, to takie Yin i Yang, dwie przeciwności, dwa kontrasty, które są jednak ze sobą spójne.
Drugi z zegarków Anne Klein jest równie ozdobny jak pierwszy, podobnie uniwersalny i tak samo zachwycający. Czerń ceramicznej obudowy i bransolety dodaje czasomierzowi nieco wieczorowego i ekskluzywnego charakteru.
Który z nich wybrać na prezent z okazji Dnia Kobiet? Och, trudny wybór, oj, trudny.

Dzień Kobiet z prezentem

Skoro już jasno ustaliliśmy, że zegarek z okazji święta pań może być wyśmienitą niespodzianką, to pozostaje tylko (i aż!) wybrać najlepszy model. Czy najlepszym będzie taki najbardziej odważny?

Zegarek damski Anne Klein AK-2706CHLV
Zegarek damski Anne Klein AK-2706CHLV

Ten zegarek Anne Klein wygląda oryginalnie i z tego też powodu najlepiej czują się z nim kobiety, które cenią nietypowe dodatki.
Pudrowy róż, fiolet czy może liliowy – jak opisać pasek w tym czasomierzu?
Jakkolwiek by nie nazwać tej barwy, pewne jest to, że taki zegarek przyciąga wzrok. I między innymi o to chodziło projektantom – aby powstał zegarek wyjątkowy i zapadający w pamięć.
Kontrast pomiędzy kolorem paska a złotą kopertą i tarczą powoduje, że ten zegarek jest odważny i nowoczesny. W sam raz na prezent dla kobiety, która się tak właśnie czuje i tak siebie postrzega.

Przegląd prezentów na Dzień Kobiet zakończmy bransoletką. Hola, hola, przecież miały być zegarki?

Zegarek damski Anne Klein AK-2656RGRG
Zegarek damski Anne Klein AK-2656RGRG

Gdyby nie okrągła koperta, która wystaje nieco poza linie wyznaczone przez zapięcie, to byłby to zegarek prosty jak bransoletka. Jednolita barwa, jednolite zapięcie, a jednocześnie doskonale zaakcentowana okrągła obudowa.
To kwintesencja nowoczesności i nowatorskiego, odważnego podejścia do projektowania zegarków.
Minimalistyczna forma ma jedno zadanie – być subtelnym uzupełnieniem stylizacji, ma wspierać, a nie dominować. Przy czym, nie oszukujmy się, taki model Anne Klein z pewnością będzie zauważony na nadgarstku. Nie wygląda on bowiem jak dziesiątki innych zegarków. To biżuteryjne cacko, które doskonale sprawdzi się jako jedyna ozdoba kobiety, inna biżuteria może być już zbędna.

Panowie, chyba nie macie wątpliwości, że warto postawić na zegarek na Dzień Kobiet. Sklep Minuta.pl z przyjemnością Wam pomoże w tych zakupach. Polecamy się i czekamy na Was. Nie zwlekajcie, Dzień Kobiet tuż, tuż.