Zegarek damski DKNY Ellington NY2582 – zegarki z Instagrama

29.03.2018 Zakupy

Na Instagramie już wiosna i chociaż za oknami zimno, na waszych zdjęciach powoli widać, że tulipany zwiastują koniec zimy. Taką wiosenną oprawę dla zegarka damskiego DKNY Ellington NY2582 wybrała jedna z użytkowniczek Instagrama.

DKNY to marka, która stawia na kobiecość i widać to praktycznie w każdym jej projekcie. Bardzo duży nacisk kładzie na ozdobne bransolety, które dominują w ich ofercie. Według Donny Karan – założycielki marki – bransoleta powinna przestać być tłem dla zegarka, a stać się równie ważnym elementem biżuteryjnym, dzięki któremu każdy czasomierz będzie integralną całością.

Tak też jest w przypadku zegarka damskiego DKNY Ellington NY2582 i chociaż posiada jedną ze skromniejszych bransolet, to nie można odmówić mu wizualnej i kolorystycznej harmonii.

Zegarek damski DKNY Ellington NY2582

Kup teraz

Koperta i bransoleta wykonane są ze szlachetnej stali nierdzewnej. Tarcza jest jasna i czytelna, a jej główną ozdobą są nakładane indeksy w kolorze złota, który dodaje blasku i ożywia design czasomierza. Warto porównać go z innym zegarkiem, o którym ostatnio pisaliśmy, a utrzymanym w podobnej stylistyce – Zegarek damski Fossil ES3433 – zegarki z Instagrama.

Zegarek damski DKNY Ellington NY2582 zachwyca prostymi liniami i ciekawą formą bransolety

Kwarcowy mechanizm napędzany jest baterią. Trzeba podkreślić, że wodoszczelność tego zegarka wynosi 5 ATM, co pozwala na bezpiecznie pływanie powierzchniowe. Całość zamyka szkło mineralne.

To zegarek, który bez wątpienia będzie ozdobą każdej stylizacji. klaudiaa_beautyy przedstawiła go w otoczeniu tulipanów i żywej wiosennej czerwieni:

https://www.instagram.com/p/Bf-QAjDl1Uy/?taken-by=klaudiaa_beautyy

Zapraszamy do poznania pełnej oferty zegarków DKNY w naszym sklepie.

Mamy nadzieję, że i do was wiosna dotrze szybko 😀