Zegarek do ślubu

16.08.2021 Zegarki

Ślub to wg przeróżnych badań jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Ci, którzy właśnie planują to wydarzenie, wiedzą, ile stresu się z tym wiąże. Dlatego mamy dla Was poradnik i podpowiedzi kilku zegarków do ślubu.

Mamy świadomość, że moda ślubna się zmienia. Wciąż pojawiają się nowe trendy, a co jakiś czas następuje powrót do wcześniejszych stylizacji. Nie jest więc łatwo dobrać dodatki. Chcemy pokazać Wam czasomierze w miarę uniwersalne. W tym artykule znajdziecie pomysły na zegarek do ślubu zarówno dla przyszłych panien młodych, jak i dla panów.

Stawiamy na klasykę

Wg stylistów ślubnych najbliższy czas to zdecydowana dominacja stylu klasycznego i w miarę prostego. W związku z tym proponujemy czasomierze eleganckie, o tradycyjnym wyglądzie, które będą pasowały do ślubnych kreacji.

  • zegarek dla Niej

Zegarek damski Anne Klein AK-3223SMRT
Zegarek damski Anne Klein AK-3223SMRT

Ten minimalistyczny zegarek pochodzi z kolekcji Anne Klein. Cechuje go połączenie srebra z różowym złotem. Na cyferblacie znajdują się jedynie wskazówki, przez co model wygląda delikatnie i lekko. Uwagę zwraca elegancka stalowa bransoleta.
To będzie piękny dodatek do prostej kreacji ślubnej.

  • zegarek dla Niego

Zegarek męski Orient Classic Automatic RA-AP0004S10B
Zegarek męski Orient Classic Automatic RA-AP0004S10B

Czy może być coś bardziej klasycznego od zegarka ze złotą kopertą oraz wskazówkami i indeksem w tym samym kolorze, z brązowym skórzanym paskiem? Tak prezentuje się proponowany przez nas model marki Orient.
Garnitur o tradycyjnym kroju, biała koszula oraz ten czasomierz – stylizacja idealna.

Zegarek do ślubu, który przełamuje (nieco) zasady

Niekiedy pomysł na ślub jest trochę inny, nie taki klasyczny jak większość ceremonii. Wówczas okoliczności i stylizacje wymagają innych dodatków.

  • zegarek dla Niej

Zegarek damski Pierre Ricaud P22006.1133QF
Zegarek damski Pierre Ricaud P22006.1133QF

Zegarek Pierre Ricaud, który dla Was wybraliśmy, to połączenie tradycyjnej estetyki z nowoczesnym, nieco nawet sportowym, charakterem.
Żółte złoto, które dominuje w tym czasomierzu, sprawia, że wygląda on bogato i elegancko. Natomiast trzy małe tarcze rozbudowanego datownika powodują, że zegarek przypomina modele ze sportowymi chronografiami. Zwróćcie również uwagę na nietypowe ogniwo w bransolecie, które przypomina bursztyn.
Ten zegarek jest nieoczywisty – z jednej strony złoto kojarzące się z bogactwem, z drugiej zaś tarcza, która przypomina zegarki casualowo-sportowe.

  • zegarek dla Niego

Zegarek męski Doxa D-Light 172.10.011.210
Zegarek męski Doxa D-Light 172.10.011.210

Bransolety mesh nie występują zbyt często w męskich zegarkach. Taki rodzaj zapięcia jest w naszej propozycji – eleganckim czasomierzu marki Doxa. Na cyferblacie tego modelu ulokowane są trzy subtarcze chronografu, dzięki czemu wygląd staje się bardziej sportowy.
Ta propozycja jest zdecydowanie dla tych Panów, którzy do ślubnego stroju chcą dodać element nieoczywisty, przełamujący klasyczną konwencję.

Nasz przegląd zegarków na ślub dla pań i panów to oczywiście niewielka część tego, co można znaleźć w naszym sklepie Minuta.pl. Zachęcamy do kontaktu, z chęcią pomożemy w wyborze najlepszego czasomierza.