Zegarek męski Casio G-Shock Mudmaster GG-1000-1A5ER – zegarki z Instagrama

26.02.2018 Zakupy

Nie wszystkie ładne zegarki są drogie – tymi słowami opisany jest jeden z zegarków męskich Casio G-Shock Mudmaster. Nie można się z tym nie zgodzić, ale nie tylko o urodę tu chodzi.

Nie sposób nie zauważyć, że ten zegarek naprawdę jest urokliwy. Ciekawie dobrana kolorystyka i sprytnie zaprojektowana tarcza zegarka przemawiają za jego walorami estetycznymi.

Na to też zwrócił uwagę jeden z użytkowników Instagrama – chitown_risti, który pokazał zegarek męski Casio G-Shock Mudmaster GG-1000-1A5ER.

I chociaż zgodzimy się z nim w zupełności, że nie wszystkie ładne zegarki muszą być drogie, tak w Casio G-Shock Mudmaster chodzi o coś zupełnie innego – niebywałą wytrzymałość i jakość.

Ten zegarek to mocarz wytrzymałości

Dowiodły tego testy, które sprawdzały ile mogą znieść czasomierze z tej serii i wierzcie nam – mogą przetrwać niemal wszystko.

Casio G-Shock Mudmaster został stworzony z myślą o osobach, które pracują w bardzo trudnych warunkach, więc potrzebują odpornego zegarka. Takiego, który będzie gwarantował, że kurz, pył i brud nie będą stanowić dla niego zagrożenia.

Oczywiście tam, gdzie warunki pracy nie są już zagrożeniem dla czasomierza, tak samo przestają nimi być sporty ekstremalne. Wodoszczelność tego modelu sięga 20 ATM, co jest równoznaczne z nurkowaniem z aqualungiem, a odporność na piach i pył z powodzeniem sprawdzi się w nieprzyjaznym środowisku.

Jeśli poszukujecie czasomierza do zadań specjalnych, ale dobrze by było gdyby był do tego ładny, to zobaczcie, jak wygląda na zdjęciu chitown_risti:

Zapraszamy was do zapoznania się z pełną ofertą ekstremalnych zegarków Casio G-Shock.

Życzymy udanych zakupów 🙂