Zegarek męski Orient Star SDK05002D0 – zegarki z Instagrama

12.03.2018 Zegarki

W tym projekcie można się zakochać. Widoczny ruch mechanizmu i zrównoważona kompozycja sprawiają, że zegarek męski Orient Star SDK05002D0 jest przykładem eleganckiego czasomierza, w którym szczegół gra główną rolę.

Zegarki Orient Star łączą w sobie to, co miłośnicy czasomierzy kochają najbardziej: wysokiej jakości mechanizmy i przepiękny design. Jeden z pasjonatów zegarków na Instagramie wybrał zegarek męski Orient Star SDK05002D0.

Zegarek męski Orient Star SDK05002D0
Zegarek męski Orient Star SDK05002D0
ivo8177 postawił na elegancki model, w którym zastosowano japoński mechanizm z automatycznym naciągiem Orient caliber 40S62 pracujący na 24 kamieniach łożyskujących.

Zegarek jest naprawdę zachwycający. Niebieska tarcza odsłania fragmenty mechanizmu, a pomimo tego zegarek wydaje się być bardzo prosty w swojej stylistyce. Ta równowaga zdradza przemyślany projekt, w którym drobne szczegóły mają oddać kunsztowność kompozycji.

Całość przykryta jest szafirowym szkłem z antyrefleksem, a wodoszczelność tego modelu sięga 10 ATM. Dodatkowe funkcje to wskaźnik rezerwy chodu, który pokazuje stopień naciągnięcia sprężyny i sekundnik.

Zobaczcie, jak wygląda na nadgarstku ivo8177:

#orientwatch #orientstar #blue #automatic #watch #watchfam

A post shared by Ivan Duda (@ivo8177) on

Zapraszamy was do obejrzenia innych modeli zegarków Orient Star.

Życzymy udanych zakupów 😀