Zegarek męski Seiko Chronograph SSB033P1 – wasze zegarki

05.02.2018 Zakupy

Piękny czasomierz i ciekawe zestawienie z męskim granatowym swetrem to najlepszy dowód na to, że zegarek męski Seiko będzie świetne prezentował się w stylizacjach codziennych.

Mowa oczywiście o zegarku męskim Seiko Chronograph SSB033P1, który pojawił się na Instagramie dzięki Stasiowi Bończykowi.

Czasomierz dedykowany jest mężczyznom, którzy lubią casualowy styl i nieoczywiste zestawienia, bo na pierwszy rzut oka zegarek ma lekko sportowy charakter, ale przecież równie doskonale prezentuje się z bardzo swobodnym strojem.

Zwraca uwagę ciemną i czytelną tarczą oraz czarnym skórzanym paskiem, który stabilizuje go na nadgarstku. Sportowego charakteru nadają mu datownik, chronograf i tachymetr. Koperta wykonana jest ze stali nierdzewnej i zamknięta utwardzanym szkiełkiem mineralnym, co sprawia, że jest bardzo odporny na uszkodzenia i zarysowania. Dużym atutem tego modelu jest wodoszczelność na poziomie 10ATM, co pozwala na bezpieczne pływanie i nurkowanie bez akwalungu.

Zegarek męski Seiko budzi największe zainteresowanie wśród panów, którzy widzą go w codziennych i niezobowiązujących kompozycjach.

Zobaczcie, jak zaprezentował go użytkownik 5p0n13ck1:

Poznajcie pełną ofertę zegarków męskich tego producenta w sklepie minuta.pl

Życzymy udanych zakupów 🙂