Zegarek na basen dla dziecka – czasomierze za mniej niż 250 zł

10.04.2018 Zakupy

Utrata poczucia kontroli czasu zdarza się każdemu, ale zdecydowanie największy problem mają z nią dzieci, szczególnie w trakcie radosnej zabawy w wodzie. Jak temu zaradzić? Jaki powinien być pierwszy zegarek? Jaki zegarek na basen dla dziecka wybrać?

Te pytania tylko z pozoru są trudne. Tak naprawdę wybór zegarka dla dziecka to bardzo przyjemna i prosta sprawa. Pierwszy czasomierz to też ważny moment dla nas jako rodziców – uznajemy, że nasze dziecko jest wystarczająco dorosłe, by móc samodzielnie sprawdzić aktualną godzinę i pilnować wyznaczonego przez nas czasu na zabawę i naukę.

Zegarki dla dzieci Ice-Mini

Jaki powinien być zegarek na basen?

Wielu rodziców zastanawia się, jakiego zakupu dokonać. Dzieci są niezwykle aktywne, więc chcielibyśmy, aby kupiony przez nas czasomierz sprawdził się przez dłuższy czas. Warunkiem tego jest wytrzymałość, odporne i bezpieczne materiały, wodoszczelność pozwalająca na pływanie i moczenie rąk w wodzie oraz wesoły i atrakcyjny wygląd.

Błędem jest kupowanie zegarków dla dorosłych, które bardzo często mają niedopasowane paski, a zbyt duże koperty są niekomfortowe w noszeniu. Nasz wybór powinien paść na zegarki dedykowane szczególnie dzieciom.

Zwróćmy uwagę, czy zapięcie zabezpiecza zegarek przed spontanicznym rozpięciem się i czy materiał, z którego wykonany jest pasek jest bezpieczny i antyalergiczny. Takie możliwości oferują zegarki wykonane z silikonu. Są lekkie, wygodne, wytrzymałe i nie stanowią zagrożenia dla wrażliwej skóry dzieci.

Marki, które stawiają na dziecięce potrzeby

Dwie marki szczególnie nastawione są na realizację dziecięcych potrzeb – Lacoste i Ice-Watch. W ich produktach znajdziemy kolorowe i czytelne tarcze, które nie będą utrudniać odczytu godziny. To doskonały sposób na naukę czytania liczb i liczenia czasu.

Ice-watch postawił na wyraziste wskazówki i kolorowe cyfry, które w praktyczny sposób uczą dziecko wskazywania godzin. Zaskakuje również wodoszczelność tych modeli, która sięga 10 ATM, co oznacza, że bez problemu można w nich nurkować na niewielkich głębokościach. Poniższy model znajdziemy w bogatej kolorystyce – od bieli, przez zielenie, fiolety, róże, a nawet czerń.

Zegarek dziecięcy Ice-Watch Ice-Mini 000745

Kup teraz

Lacoste postawiła na bardziej elegancki design i duże cyfry. Nad całością czuwa aligator – logo Lacoste. Zegarek jest bardzo dobrze zaprojektowany i widać to w każdym najdrobniejszym szczególe. Wodoszczelność tego modelu sięga 5 ATM, co pozwala na swobodną zabawę w wodzie i powierzchniowe pływanie. Dostępny jest w dwóch jasnych kolorach – bieli i różu.

Zegarek dziecięcy Lacoste L1212 2030003

Kup teraz

Te zegarki to gwarancja udanej zabawy, podczas której rodzic nie będzie martwił się o zniszczenia. Odporne na uszkodzenia, wodę i dziecięcą aktywność, będą dobrym rozwiązaniem nie tylko na basen, ale i w codziennym użytkowaniu. Zachęcamy do obejrzenia pełnej kolorystyki tych modeli.

Życzymy udanych zakupów 🙂