Zegarek na pierwszą komunię dla dziewczynki – 5 zegarków na prezent

30.04.2018 Prezenty

Sezon komunijny w 2018 roku rozpoczyna się w połowie maja. Najpopularniejszymi prezentami na ten rok będą tablety, laptopy, biżuteria i telefony komórkowe. Co ważniejsze, zegarek na pierwszą komunię dla dziewczynki nadal jest wśród topowych propozycji.

Wszystkie prezenty, o których wspomnieliśmy, z wyjątkiem biżuterii i zegarków, należą do bardzo kosztownych inwestycji. Aby zakupić taki prezent, należy mieć sporo gotówki albo zaproponować składkę. Nie każdy ma taką możliwość, dlatego zaproponujemy wam kilka zegarków, które doskonale sprawdzą się na taką okazję, a zapłacicie za nie mniej niż myślicie.

Zegarek na pierwszą komunię dla dziewczynki

Warto zadbać, aby prezent, na który się zdecydujecie był przemyślany i dostosowany do potrzeb dziecka. Jedną z niepodważalnych zalet zakupu czasomierza jest jego praktyczny wymiar i sentymentalny wydźwięk. Pamiętamy czasy, w których pierwszym naszym zegarkiem był właśnie ten komunijny. Moda na zegarki nie przemija nigdy, więc przed wami najlepsze propozycje na 2018 rok.

W trakcie sezonu komunijnego króluje biel i delikatne pastele

Z taką propozycją wychodzi jedna z najmodniejszych marek – Ice-Watch. Średnica koperty wynosi 28 mm, więc doskonale sprawdzi się nawet przy drobnym dziecięcym nadgarstku. Sporym atutem tych modeli jest wysoka wodoszczelność, która pozwala nie tylko na pływanie, ale także nurkowanie bez aqualungu. Nie bez znaczenia jest materiał, z którego go wykonano – to aksamitne w dotyku tworzywo jest w pełni bezpieczne nawet dla małych alergików. Zegarek dostępny jest również w innej kolorystyce.

Zegarek dziewczęcy Ice-Watch Ice Glam 015341

Kup teraz

Klasyka, która nigdy nie przestanie być modna

Osoby, które decydują się na zakup zegarka na komunię, często wybierają wzory bardziej klasyczne. Tradycyjne mniejsze koperty zawieszone na białym skórzanym pasku. Tym razem chcielibyśmy zaprezentować wam czasomierz, który wpisuje się w inny typ klasycznych wzorów dziecięcych. Mowa o jednym z modeli Timex.

Pierwszy zegarek inspirowany bajkami (Myszką Miki) pojawił się w 1933 roku i zdobył uznanie całego świata. Dziś zegarki inspirowane Fistaszkami zdobywają dziecięce serca.

Zegarek dziecięcy Timex Weekender TW2R41400

Kup teraz

Dla dziewczynki, która chce mieć kolorowy zegarek na co dzień, doskonałym prezentem będzie Timex Youth. Tutaj również koperta jest mniejsza i bardziej delikatna, a materiałowy pasek ozdobiony wesołym wzorem. Cena jest na tyle atrakcyjna, że powinna skusić tych, który nie są przygotowani na ogromny wydatek z okazji komunii.

Zegarek dziecięcy Timex Youth T89001

Kup teraz

Lacoste na sportowo

Aktywne dziecko potrzebuje zegarka dla aktywnych. Tym razem zachęcamy do spojrzenia na zegarki codzienne. Lacoste proponuje model, w którym można pływać, biegać i uprawiać wszelkie inne sporty. Jest wytrzymały, lekki, a przede wszystkim piękny. Wygodny silikonowy pasek nie utrudnia codziennych zajęć i utrzymuje zegarek w komfortowym ułożeniu na nadgarstku. Nad całością czuwa charakterystyczny dla marki alligator. Ta linia została stworzona z myślą o dziecięcych potrzebach.

Zegarek dziecięcy Lacoste L1212 2030006

Kup teraz

Elektronika i zegarki idą w parze

W ostatnich latach triumfy święcą smartwatche, które pozwalają połączyć telefon komórkowy i zegarek. Jednym z najmniejszych i tym samym najlepiej nadających się dla dziecięcej dłoni jest Nokia. Średnica jej koperty wynosi 36 mm. Zegarek monitoruje poziom aktywności i jakość snu oraz edukuje dziecko w kierunku zdrowego życia.

Z fascynacją można obserwować podawane przez zegarek komunikaty, między innymi pomiar dystansu, dyskretny alarm, czujnik ruchu na dzień i noc, akcelerometr oraz powiadomienia o połączeniach i wiadomościach SMS. Za zegarkiem przemawia duża odporność na uderzenia, wysoka wodoszczelność, dzięki której można w nim swobodnie pływać i brak konieczności ładowania.

Zegarek monitorujący aktywność fizyczną i puls Nokia Activite Steel HR IZWWIHWH

Kup teraz

Przemyślany zakup w minuta.pl

Każdy z tych pięciu zegarków jest ciekawą propozycją i każdy wyróżnia się na tle innych, bardziej klasycznych modeli. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem sklepu. Być może znajdą się jeszcze ciekawsze propozycje, które będą doskonałą pamiątką tego wyjątkowego dnia.

Jeśli chcecie wybrać zegarek na pierwszą komunię dla dziewczynki, zachęcamy do zawężenia swoich poszukiwań, dzięki naszej wyszukiwarce. Tam określicie maksymalną szerokość koperty np. 32 mm oraz ograniczycie wybór np. tylko do czasomierzy zawieszonych na silikonowych paskach. Można nas również odwiedzić w naszym butiku w Warszawie, przy ulicy Grójeckej 194/25D.