Zegarek unisex Casio Standard Digital A168WG-9EF – wasze zegarki

06.02.2018 Zakupy

Klasyka odświeżona w najnowszej technologii. Zobaczcie, jak pięknie może wyglądać zegarek unisex Casio na damskim nadgarstku.

Casio retro to powrót zegarków, o których marzył prawie każdy. Dziś potwierdzamy, że ta stylistyka jest wiecznie żywa, ale warunek jest jeden – nie można bać się stylu vintage. I takiej stylistyki nie boi się jedna z użytkowniczek Instagrama – aadziorkaa, która wybrała najciekawszy model od Casio retro.

Mowa o zegarku Casio Standard Digital A168WG-9EF.

Sięgają po niego miłośnicy nietuzinkowych stylizacji, ponieważ dopełni każdy, nawet najbardziej wymagający outfit oraz fani ciekawych i wyróżniających się dodatków.

Zegarek zasilany jest baterią. Bransoleta i koperta zostały wykonane z wysokiej jakości nierdzewnej stali, natomiast pokrycie szkłem mineralnym gwarantuje jego odporność na zarysowania. Zegarek unisex Casio posiada ponadto podświetlenie tarczy el backlight, datownik, kalendarz, alarm i stoper.

Moda sprzed lat powraca w elektronicznym czasomierzu w kolorze złota i zdobywa branżę fashion. Dajcie ponieść się stylowi retro w nowej odsłonie, tak jak zrobiła to aadziorkaa:

Zegarki Casio retro znajdziecie w naszym sklepie. Zachęcamy do zapoznania się z modą na vintage i życzymy spełnienia marzeń z dzieciństwa 😀