Zegarki Anne Klein – zrównoważone proporcje srebra i różowego złota

11.09.2019 Modowe

Jest tyle czynników, które mają wpływ na ostateczny projekt zegarka, że nie sposób omówić je za jednym razem. Znaczenie ma styl, zastosowane zdobienia, ilość detali, ale także idealnie dobrane kompozycje kolorystyczne. I jeśli mielibyśmy wskazać czasomierze, w których takie proporcje są doskonale dobrane, to będą to zegarki Anne Klein.

Projektowanie zegarków ma wiele wspólnego ze sztuką użytkową. Projektant musi połączyć kilka ważnych elementów, aby stworzyć unikatowy produkt – doskonały pod względem użyteczności, jak i estetyki. Brane są pod uwagę takie elementy, jak zastosowanie czasomierza, aktualne trendy, ale też funkcjonalność, która powinna mieć największe znaczenie.

Nie powinno zapominać się jednak o designie, czego dowodzą czasomierze marki Anne Klein – firma znakomicie radzi sobie w projektowaniu wzorów, które wytyczają nowe kierunki w modzie.

Zegarek damski Anne Klein AK-2231SVRT

Kup teraz

Zegarki Anne Klein – dwutonowe czasomierze dla kobiet

Moda na zegarki projektowane w kolorze srebra czy różowego złota nie mija, czego najlepszym dowodem są liczne propozycje marek zegarkowych, które oferują ten sam wzór w kilku tonacjach. Bez względu na to, coraz większą popularnością cieszą się dwutonowe zegarki, które łączą kolor srebra i złota w kilku odcieniach.

Prawdziwym hitem ostatnich miesięcy jest połączenie srebra i barwy rose gold. Nie da się nie zauważyć, że to właśnie ten odcień rządzi aktualnie światem damskich czasomierzy.

Zegarek damski Anne Klein AK-3003SVRT

Kup teraz

Niektóre z marek sięgają po coraz odważniejsze połączenia, w których różowe złoto zaczyna dominować, ale kobiety ceniące wysmakowane i harmonijne kompozycje powinny zdecydować się na te modele, w których jest ono jedynie uzupełnieniem szlachetnego srebra.

Anne Klein ma sporo takich propozycji w swojej ofercie – jej czasomierze łączy elegancja, zrównoważone proporcje i uniwersalny styl, który sprawia, że pasują zarówno do strojów biznesowych, jak i codziennych.

Zegarek damski Anne Klein AK-3223SMRT

Kup teraz

Zegarki Anne Klein – połączenie harmonii i oryginalności

To co z pewnością zasługuje na uznanie w tych czasomierzach, to idealny balans pomiędzy klasyczną elegancją a oryginalnym designem. Wielokrotnie podkreślaliśmy, że marka ma sporo pomysłów i nie boi się eksperymentować detalem. Co ważniejsze, pomimo tego, że zegarki Anne Klein cenione są za nowatorski design, marka nie zapomina, że projektuje dla kobiet, którym zależy na nienagannym i szykownym wyglądzie.

Widać to w każdym prezentowanym modelu, między innymi w zegarku Anne Klein AK-3001SVRT, którego subtarcza sekundnika została ozdobiona kryształami.

Zegarek damski Anne Klein AK-3001SVRT

Kup teraz

Każda z tych propozycji to znakomity przykład na to, jak w wysmakowany sposób łączyć dwa kolory. Co ważniejsze, każdy z tych zegarków został zaprojektowany w taki sposób, aby spodobał się miłośniczce nieszablonowych czasomierzy w dość spokojnej i stonowanej odsłonie.

Trzeba podkreślić to, że zegarki Anne Klein przemawiają do elegantek, które chcą się wyróżnić. To idealne dodatki dla wymagających i niezależnych kobiet szukających czegoś więcej, niż to, co zgodne z ogólnie przyjętą konwencją.

Zegarek damski Anne Klein AK-3279SVRT

Kup teraz

Jeśli szukacie czasomierza, który jest jednocześnie elegancki i wychodzi poza szereg, a marka w swoich projektach unika szablonowość, stawia na kreatywność i idealnie łączy poszczególne kolory i detale, to zegarki Anne Klein powstały właśnie dla was.

Zachęcamy do obejrzenia ich całej oferty, gdzie czeka więcej niesamowitych propozycji, a wśród nich także zegarki łączące kolor srebra i żółtego złota.